Masturbátor Blush M FOR MEN SOFT AND WET Pussy flesh red

14,80 

Katalógové číslo: 819835025528 Kategória: Značka:

Popis

Páni, ste doma sami a dostali ste chuť na zmyselnú autoerotiku? Vaša ruka je síce fajn, ale vyskúšajte tento výnimočný masturbátor Blush M FOR MEN SOFT AND WET Pussy flesh red a už nikdy sa nebudete chcieť vrátiť k masturbácii, akú ste si užívali predtým. Tento masturbátor ukrýva vo svojom obale z mäkkého ABS plastu rukáv v neuveriteľne autentickom tvare krásnej lasturky. Nielen vzhľad vás dostane do kolien. Je vyrobený z realistického materiálu TPE, ktorý sa vyznačuje imitáciou pravej ľudskej kože, perfektne prijíma teplo, dokáže ho udržať a tým napodobňuje naozajstný zásun. Na dotyk je mimoriadne hladký a hebký. Príjemný roztiahnuteľný vstup vnútri skrýva vnútornú stimulačnú textúru, ktorá bude intenzívne vzrušovať vašu pýchu každým pohybom. Revolučná technológia self-Lubricating umožňuje približne na 30 použití využiť iba vodu či veľmi málo tekutiny. Materiál sa sám zvlhčí a bude kĺzať aj bez použitia lubrikačného gélu. Skvelá vlastnosť napríklad pri absencii lubrikantu alebo na cestách. Po vyprchaní tejto funkcie bude naďalej použitelný spoločne s gélom. Na vrchnej strane si môžete regulovať podtlak vnútri masturbátoru, ktorý bude pripomínať sanie a jednoduchým stlačením dlane tiež prispôsobíte tlak na váš penis. Výbušné orgazmy vám môže priniesť aj v sprche či vo vani.
Zažite luxusné uspokojenie takmer nerozoznateľné od reálneho sexu. Táto nádherná mušlička čaká len na vás.

Z gélov vždy vyberte len lubrikanty na báze vody, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití stačí masturbátor obrátiť naruby a umyť teplou vodou bez použitia mydla. Po úplnom vysušení ho odporúčame občas poprášiť púdrom alebo kukuričným škrobom. Môžete tiež použiť čistič erotických pomôcok.

Prečo si vybrať masturbátor Blush M FOR MEN SOFT AND WET Pussy flesh red:

pánska erotická pomôcka v autentickom tvare vagíny
unikátna samo zvlhčujúca technológia
kvalitný veľmi príjemný realistický materiál TPE napodobňujúci ľudskú kožu
veľmi rozťažný a prispôsobivý vstup
vnútorný stimulačný tunel s výstupkami pre intenzívnejšie zážitky
jednoduchá regulácia vnútorného sania
pohodlná zmena tlaku jednoduchým stlačením dlane
ľahká údržba

Parametre:
Farba: telová
Materiál: TPE materiál, ABS plast
Rozmery: celková dĺžka 17,8 cm, vkladacia dĺžka 15,5 cm, priemer roztiahnuteľný
Vibrácie: nie
Vodeodolnosť: áno
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Masturbátor Blush M FOR MEN SOFT AND WET Pussy flesh red

Cena za Masturbátor Blush M FOR MEN SOFT AND WET Pussy flesh red je 14.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Masturbátor Blush M FOR MEN SOFT AND WET Pussy flesh red dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Masturbátor Blush M FOR MEN SOFT AND WET Pussy flesh red – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 819835025528.

Produkt Masturbátor Blush M FOR MEN SOFT AND WET Pussy flesh red nájdete v kategórii

Umelé vaginy, orály, anály, masturbátory - Podobné produkty: Masturbátor TENGA Egg MISTY, Masturbátor ARCWAVE VOY čierny, Návlek Kiiroo Titan Tight-Fit čierny, Masturbátor TENGA Flip Zero Gravity biely