Maska na oči FACE MASK

7,00 

Katalógové číslo: 5414635060752 Kategória: Značka:

Popis

Maska na oči FACE MASK čierna s ozdobnými kamienkami. Budete zvodná a neodolateľná.

Parametre:

Farba: čierna
Materiál: polyester

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Maska na oči FACE MASK

Cena za Maska na oči FACE MASK je 7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Maska na oči FACE MASK dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Maska na oči FACE MASK – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5414635060752.

Produkt Maska na oči FACE MASK nájdete v kategórii

SM, BDSM, fetiš - Podobné produkty: Kostým Black Level NURSE červený S, Set Vegan Fetish Bed Restraint čierny, Postroj BAD KITTY Chest čierny, Rukavice pánske Regnes Fetish Planet CRD čierne S-M