Maska FETISH FANTASY Extreme HANIBAL

9,50 

Katalógové číslo: 603912308099 Kategória: Značka:

Popis

Čierna maska FETISH FANTASY Extreme HANIBAL je vyrobená z vinylu a zdobená kovovými nitmi. Mäkké kontúry masky majú štrbiny pre ľahšie dýchanie a obmedzené videnie a rozprávanie. Na nastavenie veľkosti slúžia dva elastické pásky, ktoré zabezpečia, že sa vám maska prispôsobí a skvelo padne. Maska je vhodná pre začiatočníkov.

Parametre:
Farba: čierna
Materiál: vinyl, kov
Použitie: unisex
Veľkosť: univerzálna

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Maska FETISH FANTASY Extreme HANIBAL

Cena za Maska FETISH FANTASY Extreme HANIBAL je 9.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Maska FETISH FANTASY Extreme HANIBAL dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Maska FETISH FANTASY Extreme HANIBAL – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 603912308099.

Produkt Maska FETISH FANTASY Extreme HANIBAL nájdete v kategórii

SM, BDSM, fetiš - Podobné produkty: Pás cudnosti LOCKDOWN Chastity Cage veľký čierny, Rukavičky čierne LATEXOVÉ S, Postroj GREGG HOMME CHARNEL TOP HARNESS čierny L, Sprcha intímna RENEGADE BODY CLEANSER blue