Lybaile Jessica Strap on

21,12 

Katalógové číslo: P24330 Kategórie: ,

Popis

Lybaile Jessica Strap on

Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, odporúčané pre dámy, odnímateľné dildo z PVC na dotyk pripomínajúce kožu, žilkovaný povrch, s nastaviteľnými popruhmi. To je kvalitné Strap-on dildo od značky Baile. Dildo je pripevnené pomocou malého špendlíka, ktorý drží dildo extra pevne pripevnené k postroju.

Čistenie:

Pred a po každom použití je nutné ho umyť vlažnou mydlovou vodou a čističom na hračky. Odporúča sa lubrikant na vodnej báze.

Lybaile Jessica Strap on

Zaobstarajte si toto fantastické dildo s opaskom od značky Baile pre úplne uspokojivú jazdu. Toto dildo je vyrobené z mäkkého PVC materiálu, ktorý je dostatočne pevný, ale zároveň dostatočne mäkký, aby bol dostatočne pružný. Dildo je dlhé 19 cm, aby vás uspokojilo rôznymi spôsobmi, je realistické na dotyk a má aj žilkovanie. Toto úžasné dildo s popruhom je dodávané s plne nastaviteľným elastickým popruhom.

Čistenie:

Pred a po každom použití je nutné ho umyť vlažnou mydlovou vodou a čističom na hračky. Odporúča sa lubrikant na vodnej báze.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lybaile Jessica Strap on

Cena za Lybaile Jessica Strap on je 21.12 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lybaile Jessica Strap on dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lybaile Jessica Strap on – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P24330.

Produkt Lybaile Jessica Strap on nájdete v kategórii

PRE ŽENY - Podobné produkty: Dobíjecí vibrátor Take it easy Haze Wine Red, Honey Play Box Sappho Double Sided Dildo & Vibrating Dildo, Beppy tampony Soft Comfort Dry 30 ks, Penthouse Libido boost erotická košielka black – L/XL – bílá

Pripínacie penisy - Podobné produkty: You2Toys Vibrating Strap On Duo, Fetish Fantasy Vibrating Double Delight Strap-On, pripínací obojstranný, VIVE Satu Pulzační a vibrační strap-on, Strap-on-me Multi Orgasm Strap-On Vibrator with Licking Stimulator Pink S