Lubrikačný gél PJUR MAN PREMIUM Extremeglide 100 ml

10,30 

Katalógové číslo: 827160104948 Kategória: Značka:

Popis

Silikónový lubrikačný gél Pjur Man Premium personal je vhodný použiť najmä pri análnych hrách. Pjur Premium slúži ako skvelé mazivo so zaručene dlhotrvajúcim efektom. Stačí iba niekoľko kvapiek, pre vysokú úroveň výkonu. Pamätajte, že každý materiál Vašej hračky vyžaduje lubrikáciu na rôznej báze. Hľadáte ten správny lubrikačný gél? Celý sortiment značky Pjur nájdete tu.

Parametre:

Obsah: 100 ml
Zloženie: CYCLOPENTASILOXANE, Dimethicone, Dimethiconol

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lubrikačný gél PJUR MAN PREMIUM Extremeglide 100 ml

Cena za Lubrikačný gél PJUR MAN PREMIUM Extremeglide 100 ml je 10.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lubrikačný gél PJUR MAN PREMIUM Extremeglide 100 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lubrikačný gél PJUR MAN PREMIUM Extremeglide 100 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 827160104948.

Produkt Lubrikačný gél PJUR MAN PREMIUM Extremeglide 100 ml nájdete v kategórii

Lubrigačné gély - Podobné produkty: Lubrikačný gél PJUR WOMAN VEGAN 100 ml, Lubrikačný gél SWEDE FRUITY LOVE PINK GRAPEFRUIT with MANGO 100 ml, Sérum INTIMATE EARTH ANAL Relaxing Daring For Men 30 ml, Stimulačný balzam na klitoris BIJOUX INDISCRETS BAD DAY KILLER 8 g