Lubrikačný gél PJUR ANALYSE ME Moisturizing 100 ml

9,90 

Katalógové číslo: 827160110130 Kategória: Značka:

Popis

Lubrikant PJUR ANALYSE ME Moisturizing je lubrikant na vodnej báze s obsahom extra hydratačnej prísady – hyaluronu, ktorý zvyšuje vlhkosť a je tak vhodný najmä pre intenzívne análne hry. Pjur Analyse me comfort glide je lubrikant bez chuti a bez zápachu. Je možné ho použiť spoločne s kondómom a vyznačuje sa mimoriadne dlhou životnosťou mazacieho účinku, bez toho, aby sa stal lepkavým. Vyvinutý najmä na použitie v genitálnej oblasti. Pamätajte, že každý materiál Vašej hračky vyžaduje lubrikáciu na rôznej báze. Hľadáte ten správny lubrikačný gél? Celý sortiment značky Pjur nájdete tu.

Parametre:

Obsah: 100 ml
Zloženie: Aqua (Water), Glycerin, Xanthan Gum, Sodium hyaluronate, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lubrikačný gél PJUR ANALYSE ME Moisturizing 100 ml

Cena za Lubrikačný gél PJUR ANALYSE ME Moisturizing 100 ml je 9.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lubrikačný gél PJUR ANALYSE ME Moisturizing 100 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lubrikačný gél PJUR ANALYSE ME Moisturizing 100 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 827160110130.

Produkt Lubrikačný gél PJUR ANALYSE ME Moisturizing 100 ml nájdete v kategórii

Lubrigačné gély - Podobné produkty: Krém BUTTR Fisting Cream 500 ml, Lubrikačný gél PJUR WOMAN NUDE 100 ml, Lubrikačný gél Pepino 2v1 150 ml, Lubrikačný gél SATISFYER MEN WARMING 300 ml