Lubrikačný gél Kamasutra Divine Nectars Bodyglide strawberry 150 ml

15,80 

Katalógové číslo: 739122120340 Kategória: Značka:

Popis

Zažite v posteli poriadnu divočinu. S týmto lubrikačným gélom Kamasutra Divine Nectars Bodyglide strawberry s obsahom 150 ml zažijete poriadne klzké a vzrušujúce nespútané hrátky. Tento gél prémiovej kvality na vodnej báze nie je toľko hustý ako ostatné, má úžasne hladkú textúru, nežmolkuje, nelepí, nezanecháva fľaky a ľahko sa omýva. Je vhodný pre celé telo, perfektne hydratuje pokožku a prináša vám dlhotrvajúcu kĺzavosť. Je zbozkávateľný a jeho prehltnutie nie je na závadu. Jeho fascinujúca chuť šťavnatých zrelých jahôd vám doslova vybuchne v ústach a vy si tak budete chcieť lízanie a bozkávanie užívať stále dokola. Fľaštička s praktickým uzáverom vám dopraje pohodlnú a jednoduchú aplikáciu.
Užite si vaše intímne chvíľky naplno všetkými svojimi zmyslami. Nič nie je zakázané.

Prečo si vybrať lubrikačný gél Kamasutra Divine Nectars Bodyglide strawberry 150 ml:

prémiový lubrikačný gél na vodnej báze
nedráždi ani nelepí a nezanecháva škvrny
perfektná hydratácia s dlhotrvajúcou kĺzavosť
luxusná chuť zrelých jahôd
vhodný pre celé telo
kompatibilný so všetkými erotickými pomôckami aj prezervatívmi

Parametre:
Farba: transparentná
Obsah: 150 ml
Zloženie: Water, Glycerin, Propylene Glycol, Hydroxyethylecellulose, Tetrasodium Edta, Sodium Benzoate, Citric Acid, Aroma

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lubrikačný gél Kamasutra Divine Nectars Bodyglide strawberry 150 ml

Cena za Lubrikačný gél Kamasutra Divine Nectars Bodyglide strawberry 150 ml je 15.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lubrikačný gél Kamasutra Divine Nectars Bodyglide strawberry 150 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lubrikačný gél Kamasutra Divine Nectars Bodyglide strawberry 150 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 739122120340.

Produkt Lubrikačný gél Kamasutra Divine Nectars Bodyglide strawberry 150 ml nájdete v kategórii

Lubrigačné gély - Podobné produkty: Orálny sprej Sensuva Deeply Love You Throat mätový 30 ml, Gél INTT Greek Kiss Stimulating Massage 15 ml, Lubrikačný gél ISTEM HydroTouch 11 ml, Lubrikačný gél ISTEM LubraGel 6 ml