Lubrikačný gél FISTING GEL RELAX 200 ml

13,10 

Katalógové číslo: 4024144623822 Kategória: Značka:

Popis

Fisting Gel Relax so špeciálnym zložením je určený pre všetky fistingové techniky. Silikónový lubrikačný gél, ktorý je rozpustný vo vode je potrebné k bezpečnej penetrácii a k optimálnej pružnosti a rozťažnosť análu aj vagíny.Lubrikačný gél je neparfumovaný, bez olejov, tukov a bez zápachu.Dodávané v praktickej fľaštičke s dávkovačom.Objem balenia: 200 ml.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lubrikačný gél FISTING GEL RELAX 200 ml

Cena za Lubrikačný gél FISTING GEL RELAX 200 ml je 13.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lubrikačný gél FISTING GEL RELAX 200 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lubrikačný gél FISTING GEL RELAX 200 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4024144623822.

Produkt Lubrikačný gél FISTING GEL RELAX 200 ml nájdete v kategórii

Lubrigačné gély - Podobné produkty: Sprej JoyDivision EasyANAL Relax Spray 30 ml, Lubrikačný gél PJUR AQUA Panthenol 30 ml, Orálny balzam SECRET PLAY Drunk in Love BEER BALM 60 ml, Lubrikačný gél System JO H2O STRAWBERRY 120 ml