Lowe Swing sex hojdačka

115,35 

Katalógové číslo: P20362 Kategória:

Popis

sexuálne hojdačka

Vďaka hojdačke môžete vyskúšať nové polohy! Popruhy a pásky na nohy vyrobené z polyamidu odolného proti roztrhnutiu, polstrované a nastaviteľné na dĺžku. Nosnosť do 180 kg.

Materiál: kov, PU, polyester, polyamid. Celková dĺžka: 180 cm.

sexuálne hojdačka

Vyskúšajte vďaka hojdačke novej polohy! Popruhy a pásky na nohy vyrobené z polyamidu odolného proti roztrhnutiu, polstrované a nastaviteľné na dĺžku. Nosnosť do 180 kg.

Materiál: kov, PU, polyester, polyamid. Celková dĺžka: 180 cm.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lowe Swing sex hojdačka

Cena za Lowe Swing sex hojdačka je 115.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lowe Swing sex hojdačka dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lowe Swing sex hojdačka – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20362.

Produkt Lowe Swing sex hojdačka nájdete v kategórii

BDSM - Podobné produkty: Subcret obojok bondage, FUKR Metal Hollow Flat S 7 x 5,8 cm, Rouge Beaded Urethral Probe & Cock Ring, Zalo Luxurious and Romantic Bondage Kit