LELO USB nabíjačka

16,10 

Katalógové číslo: 7350022274891 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

náhradný nabíjací kábel na vaše obľúbené pomôcky
dostatočná dĺžka zaistí pohodlné nabíjanie
kompatibilný so všetkými hračkami LELO s výnimkou Smart Wand Large 1. generácie
perfektná voľba pri častom cestovaní

Popis produktu:
Strata nabíjacieho kábla či jeho zabudnutie v hotelovej izbe na dovolenke je určite nepríjemná vec. Vaša obľúbená pomôcka však ešte nie je na vyhodenie. Zaobstarajte si náhradný USB kábel, ktorý vašu hračku opäť privedie k životu. Nabíjačka je kompatibilná so všetkými produktami značky LELO, okrem masážnej hlavice Smart Wand Large 1. generácie. Dostatočná dĺžka 53 cm zaručí pohodlné nabíjanie, nech už ste kdekoľvek.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí LELO USB nabíjačka

Cena za LELO USB nabíjačka je 16.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o LELO USB nabíjačka dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. LELO USB nabíjačka – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7350022274891.

Produkt LELO USB nabíjačka nájdete v kategórii

Vibrátory - Podobné produkty: Vibrátor PicoBong KAYA Rabbit ružový, We-Vibe Nova 2 pink, Stimulátor klitorisu WE-VIBE MELT modrý, Vibrátor SATISFYER CURVY TRINITY 4 čierny