LELO HEX Respect XL 12ks

19,19 

Katalógové číslo: P20437 Kategórie: , ,

Popis

LELO vyslyšel přání mužů i žen a stvořil revoluční kondomy LELO HEX. Máte ovšem větší intimní partie? I na vás myslíme. LELO HEX RESPECT přináší stejnou kvalitu jako HEX ORIGINAL, jen ve větším provedení XL. O 10% delší a širší.

 

Prožijte chráněný sex s unikátním prezervativem a pocitem, jako byste jej ani neměli!

 

Je vyroben z více než 350 plošek ultra tenkého šestihranného latexu. Díky tomu je daleko pevnější než obyčejné prezervativy i přesto, že jeho tloušťka dosahuje pouhých 0,045 mm. Každá ploška má 6 hran, které jsou poddajné a mimořádně pružné a také mají menší pravděpodobnost prasknutí. Dokonale přilne k penisu díky tomu, že se na každém místě ploška roztáhne jinak. Na povrchu je kondom perfektně hladký a uvnitř má příjemnou strukturu, která zamezí jeho nechtěnému sklouznutí. Díky této technologii nabízí kondomy LELO HEX přirozenější pocit a možnost lépe přenášet lidské teplo mezi partnery.

 

Kondom má šířku 58 mm.

LELO vyslyšal želanie mužov i žien a stvoril revolučný kondómy LELO HEX. Máte však väčšie intímne partie? Aj na vás myslíme. LELO HEX RESPECT prináša rovnakú kvalitu ako HEX ORIGINAL, len vo väčšom prevedení XL. O 10% dlhšie a širšie.

 

Prežite chránený sex s unikátnym prezervatívom a pocitom, ako by ste ho ani nemali!

 

A v čom je tak výnimočný? Je vyrobený z viac ako 350 plôšok ultra tenkého šesťhranného latexu. Vďaka tomu je ďaleko pevnejšie ako obyčajné prezervatívy aj napriek tomu, že jeho hrúbka dosahuje len 0,045 mm. Každá plôška má 6 hrán, ktoré sú poddajné a mimoriadne pružné a tiež majú menšiu pravdepodobnosť prasknutia. Dokonale priľne k penisu vďaka tomu, že sa na každom mieste plôška roztiahne inak. Na povrchu je kondóm perfektne hladký a vo vnútri má príjemnú štruktúru, ktorá zamedzí jeho nechcenému skĺznutiu. Vďaka tejto technológii ponúka kondómy LELO HEX prirodzenejší pocit a možnosť lepšie prenášať ľudské teplo medzi partnermi.

 

Kondóm má šírku 58 mm, je ľahko lubrikovaný a v balení ich nájdete 12 kusov. Obaly majú protišmykovú úpravu, takže sa Vám budú aj príjemne otvárať.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí LELO HEX Respect XL 12ks

Cena za LELO HEX Respect XL 12ks je 19.19 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o LELO HEX Respect XL 12ks dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. LELO HEX Respect XL 12ks – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20437.

Produkt LELO HEX Respect XL 12ks nájdete v kategórii

Kondomy - Podobné produkty: Durex XL 144ks, Kondomy Pepino – Basic, Pasante Ribbed 1ks, Pasante Regular 144 ks

PRE MUŽOV - Podobné produkty: Adore Ribbed Pleasure 1ks, Clavin ORIGINAL tob.8, FeelzToys RRRING One Nighter Cock Ring, Capatrex 30 kapsúl

Tenké kondómy - Podobné produkty: LELO Hex Respect XL 36ks, Durex Invisible Close Fit 10 ks, Durex Feel Thin MIX 40 ks, Primeros Tea Tree 12ks