LELO HEX 3ks

9,58 

Popis

Revolučná kondómy LELO HEX s prerobenú štruktúrou pre maximálne uspokojujúci sex. Unikátna šesťuholníková štruktúra kondómu ponúka posilnenie sensitivity partnerov.

 

Tieto unikátne kondómy dodajú silu, tenkosť a pocity skrz revolučný šesťuholníkovou štruktúru.

 

Kondómy LELO HEX vám ponúknu úplne tesný dizajn, ako by bol robený na mieru. So svojou štruktúrou zloženou zo 350 prepojených šesťuholníkov, LELO HEX dovoľuje viac sensitivity pri sexe obom partnerom. Sú dokonale hladký na povrchu a textúrovaný vnútri.

 

Aby bolo splnené celosvetových štandardov ochrany, sú LELO HEX elektronicky testované na každom kondómu aby sa zabezpečila najvyššia známka kvality.

Revolučná kondómy LELO HEX s prerobenú štruktúrou pre nesmierne uspokojujúci sex. Unikátna šesťuholníková štruktúra kondómu ponúka posilnenie sensitivity partnerov pri pohlavnom styku.

 

Kondómy LELO HEX sú úplne nové, revolučné. Vyvíjali sa po dlhú dobu 7 rokov a teraz sú konečne tu!

Tieto unikátne kondómy dodajú silu, tenkosť a pocity skrz revolučný šesťuholníkovou štruktúru.

 

Kondómy LELO HEX vám ponúknu úplne tesný dizajn, ako by bol robený na mieru. So svojou štruktúrou zloženou zo 350 prepojených šesťuholníkov, LELO HEX dovoľuje viac sensitivity a intimity pri sexe obom partnerom. Sú dokonale hladký na povrchu a textúrovaný vnútri.

 

So svojou hrúbkou 0.045 – 0.055 mm sú LELO HEX jedny z najtenších kondómov na trhu.

 

Aby bolo splnené celosvetových štandardov ochrany, sú LELO HEX elektronicky testované na každom kondómu, ktoré sa do sveta vyvezú aby sa zabezpečila najvyššia známka kvality.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí LELO HEX 3ks

Cena za LELO HEX 3ks je 9.58 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o LELO HEX 3ks dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. LELO HEX 3ks – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20446.

Produkt LELO HEX 3ks nájdete v kategórii

Erotická kozmetika a kondómy - Podobné produkty: System JO Anal H2O Lubricant 120 ml, Cobeco Pharma CC Fabulous Breasts Tabs 90tbl, Durex Invisible Superthin 16 ks, System JO Premium H2O JELLY Original 120 ml

Erotické pomôcky - Podobné produkty: Podprsenka Ewa Bien Aisha B214 Push Up ružová 75C, Stimulátor 2v1 Mia VIENNA DOUBLE LICK + EGG červený, Nasadzovací penis King Cock 11 HOLLOW Strap-On Suspender System, Lubrikačný gél BIJOUX INDISCRETS Slow Sex Anal Play 30 ml

Heureka.sk - Podobné produkty: Slipy GREGG HOMME RENEGADE ružové L, Satisfyer Egg Fierce, Boxerky GREGG HOMME XCITE biele XL, Pjur Original Bodyglide 100ml

Kondómy, prezervatívy - Podobné produkty: Kondóm Pasante Regular 12 ks, Kondóm Unimil B.Safe 3 ks, Kondóm Pepino ULTRA SENSITIVE 3 ks, Kondóm Durex Classic 18 ks