Latexové rukavice červené – M

30,73 

Katalógové číslo: P22248 Kategórie: ,

Popis

Dlhé rukavice z čistého latexu patrí do základnej výbavy každého priaznivca tohto vzrušujúceho materiálu. Aj samotné rukavice na nahom tele vytvárajú veľmi vzrušujúce kombináciu a ak takto skrášlená žena pohladí svojho partnera na správnych miestach, nie je potrebné podporných erekčných prostriedkov. Biela farba je farba čistoty a nevinnosti ale aj lekárov. Takže ak máte radi "hru na pani doktorku" tieto rukavice Vám nesmú chýbať.

Samotné rukavice na nahom tele vytvárajú veľmi vzrušujúce kombináciu a ak takto skrášlená žena pohladí svojho partnera na správnych miestach, nie je potrebné podporných erekčných prostriedkov. Dlhé rukavice z čistého latexu patrí do základnej výbavy každého priaznivca tohto vzrušujúceho materiálu. Takže ak máte radi "hru na pani doktorku" tieto rukavice Vám nesmú chýbať.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Latexové rukavice červené – M

Cena za Latexové rukavice červené – M je 30.73 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Latexové rukavice červené – M dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Latexové rukavice červené – M – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P22248.

Produkt Latexové rukavice červené – M nájdete v kategórii

BDSM - Podobné produkty: Rosy Gold Nouveau BDSM Set, Silikonový roubík s kroužkem, Lola Games obojek Party Hard Embrace Silver, Latexové triko – S

BDSM oblečenie - Podobné produkty: Leštící sprej na latex Rubber Shine 50 ml, BUTTR Gauntlets Fisting Gloves, LateX Šaty s rukávmi – S, Subcret Harness 2