Korále análne X10 BEADS purple

5,10 

Katalógové číslo: 716770017925 Kategória: Značka:

Popis

Transparentné análne guľôčky X-10 Beads sú vyrobené z pružného, stredne tuhého gélu s fialovým prevedením. Gél je hladký a po nanesení lubrikačného gélu je silne kĺzavý. Guličky sú usporiadané so stupňovito sa zväčšujúcim priemerom. Na konci sú ukončené praktickým gélovým krúžkom pre jednoduchú manipuláciu. Ďalšie produkty značky CALIFORNIA EXOTIC nájdete tu.

Parametre:

Farba: fialová (čiastočne transparentné)
Materiál: PVC plast (bez použitia nebezpečných ftalátov)
Celková dĺžka: 28 cm
Priemer: 0,5 – 3 cm

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Korále análne X10 BEADS purple

Cena za Korále análne X10 BEADS purple je 5.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Korále análne X10 BEADS purple dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Korále análne X10 BEADS purple – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 716770017925.

Produkt Korále análne X10 BEADS purple nájdete v kategórii

Análne hračky, kolíky, guličky - Podobné produkty: Kolík análny Dream Toys Sparkling ISABELLA nafukovací červený, You2Toys Anal Special, Kolík análny Blush TEMPTASIA BLING čierny stredný, Sprcha análna Dream Toys CHEEKY LOVE ANAL DOUCHE