Korále análne ORIENTAL JELLY čierne

5,80 

Katalógové číslo: 4892503021752 Kategória: Značka:

Popis

Korále análne ČIERNE sú análne korále zložené z 10 guličiek dráždivo stupňujúci sa veľkosťou zakončené očkom. Táto čierná polo číra veľmi pružná reťaz sa ľahko zavádza, preto je vhodná aj pre úplných začiatočníkov. S kvalitným lubrikantom bude zavádzanie a následné vytiahnutie guličiek veľmi vzrušujúce. Análny otvor má veľké množstvo nervových zakončení, a preto je táto stimulácia tak príjemná. Pre dosiahnutie ešte väčšieho orgazmu korále uchopte za uško a trhnutím vytiahnite. Ďalšie produkty značky NMC nájdete tu.

Prečo si vybrať análne korále ČIERNE:

kvalitný materiál, ergonomický tvar
koncové očko pre ľahšie vytiahnutie
vzostupná veľkosť guličiek pre maximálnu stimuláciu
jednoduchá údržba, stačí umyť teplou mydlovou vodou

Parametre:
Farba: čierna
Materiál: PVC
Rozmery: dĺžka 26,7 cm, priemer guličiek 1cm a 2,5 cm
Lubrikácia: iba lubrikačné gély na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Korále análne ORIENTAL JELLY čierne

Cena za Korále análne ORIENTAL JELLY čierne je 5.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Korále análne ORIENTAL JELLY čierne dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Korále análne ORIENTAL JELLY čierne – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4892503021752.

Produkt Korále análne ORIENTAL JELLY čierne nájdete v kategórii

Análne hračky, kolíky, guličky - Podobné produkty: Dildo ANIMHOLE HORSE čierne, Kolík análny SECRET PLAY PLEASURE PLUG červený S, Dildo ANALCONDA SAVANA čierne, WE-VIBE DITTO blue