Kondóm Pepino EXTRA THIN 12 ks

5,10 

Katalógové číslo: 8592442900380 Kategória: Značka:

Popis

Jemné bezpečie s PEPINO Extra tenkými kondómy z prírodného latexu s rezervoárom. Kondóm nemožno brať ako 100% ochranu proti otehotneniu a pohlavne prenosným chorobám. Šírka kondómu je 52 mm. Vlhčené silikónovým olejom a elektronicky testované. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Iba na jedno použitie. 12 ks v krabičke.

Prečo si vybrať kondóm Pepino EXTRA THIN 12 ks:

kvalitné extra tenké latexové prezervatívy známej značky
elektronicky testovaný pre vašu bezpečnosť
vlhčené silikónovým olejom predlžujúcim kĺzavosť prezervatívu
štandardná šírka vhodná pre pre väčšinu mužov

Parametre:

Farba: transparentná
Materiál: latex
Obsah balenia: 12 ks
Rozmery: celková dĺžka 18 cm, šírka 5,2 cm, vhodný pre priemer penisu cca 3,6 cm

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kondóm Pepino EXTRA THIN 12 ks

Cena za Kondóm Pepino EXTRA THIN 12 ks je 5.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kondóm Pepino EXTRA THIN 12 ks dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kondóm Pepino EXTRA THIN 12 ks – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8592442900380.

Produkt Kondóm Pepino EXTRA THIN 12 ks nájdete v kategórii

Kondómy, prezervatívy - Podobné produkty: Kondóm Durex Feel Thin Classic 18 ks, Antikoncepčný gél Medintim Contragel green 60 g, Kondóm Primeros BLACK HAWK 3 ks, Kondóm MY.SIZE PRO 53 mm 3 ks