Kondóm London STRAWBERRY sada 100 ks

25,90 

Katalógové číslo: 5010232090248 Kategória: Značka:

Popis

Balenie 100 ks kondómov London red s jahodovou vôňou. Výhodné balenie prezervatívov balených každý zvlášť. Vyrobené z jemného prírodného latexu, lubrikované gélom na vodnej báze a majú rezervoár. Kondóm nemožno brať ako 100% ochranu proti otehotneniu a pohlavne prenosným chorobám. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Iba na jedno použitie.

Prečo si vybrať kondóm London STRAWBERRY sada 100 ks:

kvalitné prezervatívy z dielne známej značky Durex
cenovo dostupné a výhodné balenie
hladké latexové kondómy lubrikované gélom na vodnej báze
štandardný rozmer ako väčšina ostatných na trhu
príjemná jahodová vôňa

Parametre:
Farba: červená
Materiál: prírodný latex
Rozmery: dĺžka 20,5 cm, šírka 5,6 cm, hrúbka 0,065 mm
Obsah: 100 ks jednotlivo balených
Lubrikácia: lubrikované gélom na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kondóm London STRAWBERRY sada 100 ks

Cena za Kondóm London STRAWBERRY sada 100 ks je 25.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kondóm London STRAWBERRY sada 100 ks dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kondóm London STRAWBERRY sada 100 ks – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010232090248.

Produkt Kondóm London STRAWBERRY sada 100 ks nájdete v kategórii

Kondómy, prezervatívy - Podobné produkty: Kondóm LELO HEX RESPECT XL 3 ks, Kondóm Loovara MOOSE 69 mm 42 ks, Kondóm Durex Arouser 12 ks, Kondóm MY.SIZE PRO 57 mm 10 ks