Kondóm Durex Mutual Pleasure 16 ks

11,60 

Katalógové číslo: 5052197053104 Kategória: Značka:

Popis

Ak hľadáte spoľahlivú ochranu proti otehotneniu a pohlavne prenosným chorobám, potom dôverujte celosvetovo známej značke a prvému európskemu výrobcovi latexových kondómov – značke Durex. Vyskúšajte ich kondómy prémiovej kvality, ktoré ponúkajú veľa možností výberu tej správnej ochrany pre vás. Pretože Durex vie, že ak kondóm dobre sedí, prežitok je oveľa lepší. Kondóm Mutual Pleasure okrem ochrannej funkcie ponúka niečo naviac. Tieto kondómy sú navrhnuté tak, aby vám priniesli spoločné vyvrcholenie. Vnútri kondómu je lubrikant Performa s obsahom 5% benzokaínu čo je lokálne anestetikum, ktoré pomáha oddialiť mužské vyvrcholenie. Vonkajšia strana kondómu je pokrytá vrúbkami a výstupkami pre lepšiu stimuláciu a rýchlejšie dosiahnutie orgazmu. So svojou dĺžkou 19,5 cm, šírkou 5,6 cm a tenkou stenou sa perfektne prispôsobí, takže bude ideálny pre väčšinu mužov a tvar Easy-on zaručuje ich jednoduchšie nasadenie. Priehľadný latexový kondóm bez chuti a zápachu je lubrikovaný jemným silikónovým gélom, ktorý báječne kĺže a pre prípad nutnosti je pripravený na ďalšiu dávku lubrikačného gélu na vodnej báze. Kondóm disponuje priestranným rezervoárom. V balení nájdete 16 jednotlivo zabalených kusov, ktoré vám určite nejakú dobu vydržia.
Odmeňte seba i svoju partnerku skutočne intenzívnou rozkošou, ktorú budete vnímať všetkými zmyslami svojho tela.

Prezervatív sa nedá považovať za 100% ochranu pred otehotnením či pred pohlavnými chorobami. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte prezervatívy slnečnému žiareniu, extrémnym teplotám a ostrým predmetom. Vždy sa uistite, že je obal neporušený, v opačnom prípade nie je zaručená jeho bezpečnosť. Latex môže spôsobovať alergie. V prípade potreby možno pridať lubrikanty na vodnej báze.

Prečo si vybrať kondóm Durex Mutual Pleasure 16 ks:

kondómy prémiovej kvality od svetovo známej značky Durex
priehľadný prezervatív bez chuti a zápachu
vnútri kondómu je lubrikant pre oddialenie vyvrcholenia
výrazná stimulačná štruktúra na povrchu
disponuje rezervoárom pre odchyt spermatu
špeciálny tvar Easy-on pre jednoduchšie nasadenie
16 kusov v balení

Parametre:
Farba: transparentná
Materiál: prírodný latex
Rozmery: celková dĺžka 19,5 cm, šírka 5,6 cm, hrúbka steny 0,08 mm
Obsah balenia: 16 ks
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kondóm Durex Mutual Pleasure 16 ks

Cena za Kondóm Durex Mutual Pleasure 16 ks je 11.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kondóm Durex Mutual Pleasure 16 ks dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kondóm Durex Mutual Pleasure 16 ks – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5052197053104.

Produkt Kondóm Durex Mutual Pleasure 16 ks nájdete v kategórii

Kondómy, prezervatívy - Podobné produkty: Antikoncepčný pesar FemCap 22 mm, Kondóm Durex Naturals 3 ks, Kondóm LELO HEX ORIGINAL 36 ks, Antikoncepčný pesar MEDintim Caya DIAFRAGMA