Kondóm dámsky Pasante Internal 3 ks

10,50 

Katalógové číslo: 5060150682551 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

syntetický nitrilový polymér bez obsahu latexu vhodný aj pre alergikov
vegánska kvalita bez živočíšnych zložiek a kazeínu
perfektne sa prispôsobí anatómii ženy
zosilnený flexibilný krúžok dopraje pohodlné zavádzanie
tenká stena zabráni strate citlivosti pri sexe
už lubrikovaný nespermicídnym jemným silikónovým gélom
označenie CE zaručuje bezpečnosť podľa prísnych európskych noriem
3 jednotlivo zabalené kusy v balení

Popis produktu:
Máte alergiu na prírodný latex a nevyhovujú vám klasické kondómy? Chcete sa ale účinne chrániť pred pohlavne prenosnými chorobami a zároveň neplánovaným tehotenstvom so zárukou dokonalých a vášnivých milostných zážitkov? Pokiaľ vás pánska ochrana sklamala z dôvodu zníženej citlivosti alebo je pre vás tento typ antikoncepcie nepraktický, skúste dať šancu jedinečnému dámskemu variantu. Prezervatív pre ženy bez latexu bude ideálnou alternatívou.

Materiál a vzhľad:
Táto pomôcka v transparentnom prevedení je vyrobená zo syntetického nitrilového kaučuku, ktorý neobsahuje latex. Pri výrobe neboli použité žiadne živočíšne zložky ani kazeín, čo poteší všetkých vegánov. Navyše spĺňa certifikáciu CE, ktorá je zárukou bezpečnosti vďaka prísnym európskym normám. So svojou dĺžkou 17,8 cm a nominálnou šírkou 8,1 cm sa perfektne prispôsobí anatómii ženy. Má dva zosilnené krúžky, ktoré sú mäkké a flexibilné, napriek tomu ponúknu svoju pevnosť. Zaistí pohodlné a ľahké vkladanie a udržanie na mieste počas milovania. Tenká hladká stena dodá autentický prirodzený pocit bez straty citlivosti.

Vlastnosti a použitie:
Prezervatív je bez chuti a vône. Je už lubrikovaný jemným silikónovým gélom. Ten je nespermicídny a neobsahuje alkohol. Kondóm je možné zaviesť vopred, takže budete vždy pripravená na bezpečné radovánky. Pri každom sexe však používajte vždy nový kondóm.
Na zavedenie stlačte menší krúžok dvoma prstami a vložte do vagíny ako tampón. Následne zaveďte zvyšok kondómu do pošvy tak, aby bol väčší krúžok priložený na vonkajšie časti vagíny. Ten je pri sexe najlepšie pridŕžať, aby ste zabránili jeho nechcenému vytiahnutiu.

Odporúčania:
Kondóm nemožno považovať za 100 % ochranu pred otehotnením či pred pohlavnými chorobami. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte prezervatívy slnečnému žiareniu, extrémnym teplotám a ostrým predmetom. Vždy sa uistite, že je obal neporušený, v opačnom prípade nie je zaručená jeho bezpečnosť. V prípade potreby je možné pridať gél na vodnej báze.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kondóm dámsky Pasante Internal 3 ks

Cena za Kondóm dámsky Pasante Internal 3 ks je 10.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kondóm dámsky Pasante Internal 3 ks dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kondóm dámsky Pasante Internal 3 ks – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060150682551.

Produkt Kondóm dámsky Pasante Internal 3 ks nájdete v kategórii

Kondómy, prezervatívy - Podobné produkty: Kondóm Primeros INNOCENT 3 ks, Kondóm MY.SIZE PRO 69 mm 10 ks, Kondóm DUREX Pleasure MIX 40 ks, Kondóm Durex Feel Thin Extra Lubricated 18 ks