Kiiroo Pearl 2+

112,19 

Katalógové číslo: P24202 Kategórie: ,

Popis

Vibrátor bodu G
Teledildonická funkcia
5 vibračných režimov
Vrátane USB nabíjacieho kábla
Horúce, horúcejšie, Pearl 2!

Pearl 2 od Kiiroo je technicky dokonalý vibrátor bodu G, ktorý otvára celý svet možností erotickej hry. S ním sú možné horúce sólové medzihry, partnerský sex na diaľku a dokonca aj skutočný kybersex. Vďaka funkcii teledildonic sa môžete ľahko spojiť s hračkou svojho partnera, s erotickým online obsahom alebo s komunitou Kiiroo. Úplne jednoducho v režime Bluetooth prostredníctvom aplikácie FeelConnect alebo WLAN.
Vibrátor bodu G tiež presvedčí sám o sebe 5 vzrušujúcimi úrovňami vibrácií. Vďaka patentovanej technológii dotykovej citlivosti je Pearl 2 vysoko citlivý a vibruje iba pri priamom kontakte v režime citlivom na dotyk. Ako skutočne kvalitný výrobok je vyrobený z vysoko kvalitného silikónu. Vďaka tomu je nielen obzvlášť mäkký a pohodlný, ale tiež zaisťuje intenzívny pocit podobný pokožke počas používania. Pearl 2 je možné bez problémov používať aj vo vani, pretože je vodeodolný. Po mnoho príjemných hodín osamote alebo ako pár. S online obsahom alebo s ostatnými účastníkmi komunity.

Celková dĺžka 19 cm, hĺbka vloženia 14 cm, Ø 3,6 cm – 4,2 cm. ABS silikón. Vrátane úložného puzdra a USB konektora.

Vibrátor bodu G
Teledildonická funkcia
5 vibračných režimov
Obsahuje USB kábel
Horúce, horúcejšie, Pearl 2!

Pearl 2 od Kiiroo je technologicky vyspelý vibrátor bodu G, ktorý otvára úplne nový svet erotických možností. Umožňuje horúcu sólovú zábavu, párovú hru na diaľku alebo skutočný kybersex. Teledildonic funkcia umožňuje jednoduché spojenie s hračkou partnera, erotickým online obsahom alebo komunitou Kiiroo – v režime Bluetooth pomocou aplikácie FeelConnect alebo cez WLAN.

Vibrátor bodu G tiež presvedčí jednou rukou vďaka 5 vzrušujúcim úrovniam vibrácií. Patentovaná dotyková technológia robí Pearl 2 vysoko citlivým, takže v režime citlivom na dotyk vibrácie Pearl 2 reagujú iba na dotyk. Prvotriedny výrobok je vyrobený z vysoko kvalitného silikónu, vďaka čomu je nielen extrémne mäkký a príjemný, ale taktiež poskytuje intenzívny pocit ako na pokožke počas používania. Pearl 2 je vodeodolný, takže ho možno použiť aj vo vani. Určite to poskytne nejakú príjemnú sólovú zábavu alebo zábavu pre páry – s online obsahom alebo ďalšími členmi komunity.

Kompletná dĺžka 19 cm, dĺžka vloženia 14 cm, Ø 3,6 cm – 4,2 cm. ABS silikón. Obsahuje úložné vrecko a USB konektor.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kiiroo Pearl 2+

Cena za Kiiroo Pearl 2+ je 112.19 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kiiroo Pearl 2+ dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kiiroo Pearl 2+ – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P24202.

Produkt Kiiroo Pearl 2+ nájdete v kategórii

PRE ŽENY - Podobné produkty: Obsessive Luxusný komplet Renelia Čierna – L/XL, Le Wand Die Cast Rechargeable Vibrating Massager Silver, ZALO Kyro, You2Toys Double Dong

Vibrátory na G-Bod - Podobné produkty: Pipedream Fantasy For Her Ultimate G-Spot Butterfly Strap-on, Satisfyer Love Me Red, Tracy’s Dog Beta Rabbit Vibrator 3in1 Purple, Satisfyer G-Force