Hot Octopuss Pulse Duo Lux

211,35 

Katalógové číslo: P24354 Kategórie: , ,

Popis

Hot Octopuss Pulse Duo Lux

Pulse Duo Lux značky Hot Octopuss kombinuje všestrannosť s úplnou silou. Vďaka dvom prenosným diaľkovým ovládaniam, ktoré umožňujú každému partnerovi prevziať úplnú kontrolu nad svojim zážitkom, môže táto sexuálna hračka pre páry vyvrcholiť bez použitia rúk. Šikovný dizajn znamená, že je to perfektná hračka pre každý vzťah.

Ako to funguje

"" ""
Bez ohľadu na to, s akými pozíciami pracujete, nezávislé motory PULSE DUO LUX a všestranné diaľkové ovládanie na zápästí poskytujú jedinečný zážitok z predohry bez použitia rúk, vďaka ktorému máte plnú kontrolu.

 

Šikovný dizajn a ergonómia znamenajú, že vaša telesná hmotnosť drží váš PULSE DUO LUX na mieste.

Užite si predohru úplne bez použitia rúk, zatiaľ čo PULSE DUO LUX odvedie všetku tvrdú prácu za vás.

 

 

Prečo ho budete milo

Hot Octopuss Pulse Duo Lux

Masturbátor Pulse Duo Lux značky Hot Octopuss má špeciálny dizajn a je masturbátorom a hračkou pre páry v 1. Takže si vy aj váš partner môžete užívať silné vibrácie. Pulse Duo Lux je dodávaný s 2 diaľkovými ovládačmi, ktoré môžete ľahko nosiť na zápästí. Týmto spôsobom môžete ľahko a rýchlo prepínať medzi rôznymi režimami vibrácií. Masturbátor má 6 funkcií a 3 rôzne rýchlosti a obsahuje úložný vak a USB kábel s magnetickou nabíjačkou. Vďaka otvorenému dizajnu je možné tento masturbátor používať aj pri nestuhnutom penise a je teda vhodný aj pre mužov s erektilnou dysfunkciou. Pulse III Duo je tiež perfektný pre mužov, ktorí majú z akéhokoľvek dôvodu problémy s vykonávaním pohybov požadovaných väčšinou masturbátorov. Keď je penis stuhnutý, masturbátor zostáva na mieste a nemusí sa pohybovať hore a dole.

Ako to funguje

"" ""
Bez ohľadu na to, s akými pozíciami pracujete, nezávislé motory PULSE DUO LUX a všestranné diaľkové ovládanie na zápästí poskytujú jedinečný zážitok z predohry bez použitia rúk, vďaka ktorému máte plnú kontrolu.

 

Šikovný dizajn a ergonómia znamenajú, že vaša telesná hmotnosť drží váš PULSE DU

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hot Octopuss Pulse Duo Lux

Cena za Hot Octopuss Pulse Duo Lux je 211.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hot Octopuss Pulse Duo Lux dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hot Octopuss Pulse Duo Lux – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P24354.

Produkt Hot Octopuss Pulse Duo Lux nájdete v kategórii

Masturbátory - Podobné produkty: The Handy 1.1 – sieťový smart VR masturbátor čierny, Realistic Masturbator Satisfaction Treasure – Hottie, Tenga Egg Tornado, Tenga Double Hole CUP

PRE MUŽOV - Podobné produkty: Tenga Egg Tornado, Lola Games Marshmallow Maxi Juicy Purple, Capatrex 10 toboliek, Honey Play Box Warrior Auto Thrusting Stroker Automatic Male Masturbator

Vibračné masturbátory - Podobné produkty: Kiiroo – Onyx+ Teledildonic Masturbator Lisa Ann, Hot Octopuss Pocket Pulse, Lovense Calor depth-controlled male masturbator, Otouch AIRTURN 3