Hot masážny olej jasmin 100ml

12,65 

Katalógové číslo: P20601 Kategórie: ,

Popis

Masážny olej Jasmin od HOT je láskavý k pokožke. Zanecháva ju hebkú a dodáva jej jemný hodvábny lesk.

Masáž s jazmínom lahodne rozmaznáva vaše telo a zmysly a polapia vás do sveta čistej blaženosti, tejto jedinečnej vôni sa nedá odolať!

Masážny olej Jasmin od HOT je obzvlášť láskavý k pokožke, zanecháva ju hebkú a dodáva jej jemný hodvábny lesk.

Masáž s jazmínom lahodne rozmaznáva vaše telo a zmysly a polapia vás aj vášho partnera do sveta čistej blaženosti, tejto jedinečnej vôni sa jednoducho nedá odolať!

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hot masážny olej jasmin 100ml

Cena za Hot masážny olej jasmin 100ml je 12.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hot masážny olej jasmin 100ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hot masážny olej jasmin 100ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20601.

Produkt Hot masážny olej jasmin 100ml nájdete v kategórii

Oleje - Podobné produkty: FUN FACTORY The Touch Massage Oil by VEDRA Lavender 100 ml, Joydivision WARMup vanilka 150ml, Shunga Erotic Massage Oil Libido Exotic Fruits 240ml, Shunga Erotic Massage Oil Amour Sweet Lotus 240ml

PRE OBA - Podobné produkty: Intim Dusche, Waterglide Natural Intimate Gel 300ml, Orgie Sexy Vibe! Electric Fellatio Vibrating Gloss 10 ml, Creamy Real Fake Sperm Lubricant 70 ml