Hot Lady tampony 8 ks

7,60 

Katalógové číslo: 4028403122996 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si neužívať plnými dúškami milovanie aj počas Vašich dní?Vďaka sterilne baleným tampónom Hot Lead, s obrázkovým návodom na použitie, už môžete. Sú určené pre zavádzanie do pošvy počas menštruácie. Tým si potom môžete užiť sexu v čistote, bez zábran a nielen to. S týmto tampónom môžete byť aktívny ako len chcete. Môžete športovať, tancovať či plávať.Škatuľka obsahuje 8 samostatne hygienicky balených tampónov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hot Lady tampony 8 ks

Cena za Hot Lady tampony 8 ks je 7.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hot Lady tampony 8 ks dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hot Lady tampony 8 ks – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4028403122996.

Produkt Hot Lady tampony 8 ks nájdete v kategórii

Hygienické tampóny - Podobné produkty: Tampóny Joydivision Soft Tampons Normal 3 ks suché, Tampóny BEPPY COMFORT 8 ks suché, Tampóny BEPPY COMFORT 30 ks suché, Tampóny BEPPY COMFORT 8 ks vlhké