Gél masážny JoyDivision WARMup Malina 150 ml

9,50 

Katalógové číslo: 4028403143229 Kategória: Značka:

Popis

Vonku prší, doma plápolá oheň v krbe, v ruke držíte lahodný čaj alebo pohár dobrého vína, ale stále vám nie je teplo? Vyskúšajte masážny gél WARMup, ktorý vás rozpáli. Gél pre príjemnú erotickú masáž má hrejivý efekt, pokožka po ňom zostáva jemná a krásna. Má fantastickú sladkú vôňu a chuť malín. Váš partner vám určite veľmi rád namasíruje nielen chrbát… Pre dlhotrvajúcu klznosť použite väčšie množstvo gélu.
Pomáha v boji proti únave, upokojuje psychiku, podporuje činnosť mozgu a má aj afrodiziakálne účinky.
Gél je zbozkávateľný, preto určite nezostane iba pri klasickej masáži, ale táto sa zmení na romanticky ladený večer zakončený erotickou bodkou.

Prečo si vybrať gél masážny WARMup Malina 150 ml:

skvelá forma masáže
krásna vôňa a chuť malín
gélová konzistencia má afrodiziakálne účinky
upokojuje psychiku
podporuje činnosť mozgu
gél môžete z partnera zbozkať alebo olízať

Parametre:
Obsah: 150 ml
Príchuť: malina
Zloženie: Glycerín, Aqua, Aróma, CI 16035
Upozornenie: Držte mimo dosahu detí.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Gél masážny JoyDivision WARMup Malina 150 ml

Cena za Gél masážny JoyDivision WARMup Malina 150 ml je 9.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Gél masážny JoyDivision WARMup Malina 150 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Gél masážny JoyDivision WARMup Malina 150 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4028403143229.

Produkt Gél masážny JoyDivision WARMup Malina 150 ml nájdete v kategórii

Erotická kozmetika - Podobné produkty: Čistiaci prostriedok TOYJOY CLEANER S PUMPIČKOU 150 ml, Sviečka masážna PicoBong Choco & Chili 15 ml, Orgie Glow Shimmer Body Cream 250 ml, Gél masážny JoyDivision WARMup Karamel 150 ml