Gél masážny JoyDivision WARMup Karamel 150 ml

9,50 

Katalógové číslo: 4028403143250 Kategória: Značka:

Popis

Vonku prší, doma plápolá oheň v krbe, v ruke držíte lahodný čaj alebo pohár dobrého vína, ale stále vám nie je teplo? Vyskúšajte masážny gél WARMup od nemeckej značky JoyDivision, ktorý vás rozpáli. Gél pre príjemnú erotickú masáž má hrejivý efekt, pokožka po ňom zostáva jemná a krásna. Pokiaľ nemáte radi olejový efekt, pohodlne ho zmyjete teplou vodou. WARMup je vyrobený výhradne z vegánskych prísad a bez testovania na zvieratách. Má zmyselnú vôňu a fantastickú chuť po karameli. Je zbozkávateľný, preto určite nezostane iba pri klasickej masáži, ale táto sa zmení na romanticky ladený večer zakončený erotickou bodkou. Váš partner vám určite veľmi rád namasíruje nielen chrbát. Je dermatologicky a klinicky testovaný. Pre dlhotrvajúcu klznosť použite väčšie množstvo gélu.
Pomáha v boji proti únave, upokojuje psychiku, podporuje činnosť mozgu a má tiež afrodiziakálne účinky.

Prečo si vybrať gél masážny JoyDivision WARMup Karamel 150 ml:

vegánsky zbozkávateľný masážny gél kvalitnej nemeckej značky
skvelá forma masáže
krásna vôňa a chuť sladkého karamelu
má afrodiziakálne účinky
upokojuje psychiku
gél môžete z partnera zbozkávať alebo olízať
dermatologicky a klinicky testovaný

Parametre:
Obsah: 150 ml
Zloženie: Vegetable Glycerín, Aqua, Aróma, Caramel (E 150 d)
Upozornenie: Držte mimo dosahu detí.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Gél masážny JoyDivision WARMup Karamel 150 ml

Cena za Gél masážny JoyDivision WARMup Karamel 150 ml je 9.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Gél masážny JoyDivision WARMup Karamel 150 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Gél masážny JoyDivision WARMup Karamel 150 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4028403143250.

Produkt Gél masážny JoyDivision WARMup Karamel 150 ml nájdete v kategórii

Erotická kozmetika - Podobné produkty: Čistiaci prostriedok WICKED ANTI-BACTERIAL TOY CLEANER 120 ml, Sviečka BIJOUX SOFT CARAMEL MASSAGE 70 ml, Sviečka masážna Plaisir Secret coconut, Olej masážny Loovara TOUCHY with Argan Oil 100 ml