FPPR. Mouth Masturbator

11,50 

Katalógové číslo: P21945 Kategórie: , ,

Popis

FPPR. Mouth Masturbator

To pravé pre mužov, ktorí často cestujú alebo len nechcú upozorňovať na svoju obľúbenú činnosť – a to masturbovanie. Vnútorná časť je telovej farby, vonkajší potom odolný matne čierny plast. TPR materiál, z ktorého je masturbátor vyrobený, je hypoalergénny, bezpečný pre telo a veľmi hebký na dotyk.

Vstup v tvare úst je roztiahnuteľný a láka tak k perfektnému orálnemu sexu. Vnútorná vložka vás dostane svojou textúrou, ktorá skvele stimuluje Váš penis.

Pri údržbe stačí vytiahnuť vložku masturbátora, obrátiť ju naruby a umyť vlažnou vodou. Vyvarujte sa použitiu mydla, ktoré môže hračku poškodiť. Rovnako odporúčame používať výhradne lubrikanty na vodnej báze. Po úplnom vysušení ho môžete občas poprášiť púdrom.

Parametre:
Farba: telová, čierna
Materiál: TPR materiál
Rozmery: celková dĺžka 17 cm, vkladacia dĺžka 14,5 cm, priemer maximálne 4,5 cm
Vibrácie: nie
Vodeodolnosť: áno
Lubrikanty na vodnej báze

FPPR. Mouth Masturbator

Masturbátor FPPR Mouth v diskrétnom balení je to pravé pre mužov, ktorí často cestujú alebo len nechcú upozorňovať na svoju obľúbenú činnosť – a to masturbovanie. Vnútorná časť je telovej farby, vonkajší potom odolný matne čierny plast. TPR materiál, z ktorého je masturbátor vyrobený, je hypoalergénny, bezpečný pre telo a veľmi hebký na dotyk.

Vstup v tvare úst je roztiahnuteľný a láka tak k perfektnému orálnemu sexu. Vnútorná vložka vás dostane svojou textúrou, ktorá skvele stimuluje Váš penis.

Pri údržbe stačí vytiahnuť vložku masturbátora, obrátiť ju naruby a umyť vlažnou vodou. Vyvarujte sa použitiu mydla, ktoré môže hračku poškodiť. Rovnako odporúčame používať výhradne lubrikanty na vodnej báze. Po úplnom vysušení ho môžete občas poprášiť púdrom. To by ste mali urobiť aj v prípade, že nebudete masturbátor dlhšiu dobu používať. Masturbátor vám to vráti svojou dlhšou životnosťou.

  • masturbátor je vyrobený z extra jemného materiálu TPR
  • vonkajší diskrétny dizajn
  • veľmi rozťažný a prispôsobivý vstup
  • vnútorný tunel je drážkovaný
  • ľahká údržba

Parametre:
Farba: telová, čierna
Materiál: TPR materiál
Rozmery: celková dĺžka 17 cm, vkladacia dĺžka 14,5 cm, priemer maximálne 4,5 cm
Vibrácie: nie
Vodeodolnosť: áno
Lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí FPPR. Mouth Masturbator

Cena za FPPR. Mouth Masturbator je 11.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o FPPR. Mouth Masturbator dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. FPPR. Mouth Masturbator – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P21945.

Produkt FPPR. Mouth Masturbator nájdete v kategórii

Klasické masturbátory - Podobné produkty: Lola Games Marshmallow Maxi Honey Pink, PDX Elite Moto Bator X, Star Strokers Alexis Monroe Pussy Masturbator, Realistic Masturbator Satisfaction Treasure – Treasure

Masturbátory - Podobné produkty: Rebel Masturbator with 2 Functions, Dorcel Deep Blow Tornado Sleeve for Masturbator Transparent, Tenga Bobble Crazy Cubes, Realistic Masturbator Satisfaction Treasure – Hottie

PRE MUŽOV - Podobné produkty: SKYN Extra Lubricated 24 ks, Male Edge Jes Extender Light Penis Enlarger, My Size Pro 45mm 36ks, Pipedream Extreme Fuck Me Silly Mega Masturbator