Fetish Fantasy Yoga Sex Swing

188,08 

Katalógové číslo: P20372 Kategórie: ,

Popis

Sexuálne hojdačka od značky Fetish

Možno ho perfektne použiť aj pre cvičenie jogy a preťahovanie. Ľahké upevnenie. Môžete ho použiť vodorovne aj zvisle. Mäkký materiál odolný proti roztrhnutiu, stabilný rám a polstrované rukoväte zaisťujú vysoký komfort a bezpečné držanie. Vrátane montážneho príslušenstva a montážneho návodu.

  • Možno použiť vodorovne aj zvisle
  • Aj pre cvičenie jogy a preťahovanie
  • Popruhy odolné proti roztrhnutiu, robustný rám
  • Nosnosť až 136 kg
  • Hojdačka hmotnosť 6 kg. Polyester, kov.

Hojdačka s polstrovanými úchytmi.

Možno ho perfektne použiť pre cvičenie jogy a preťahovanie. Možno ho ľahko upevniť a možno ho použiť vodorovne aj zvisle. Mäkký materiál odolný proti roztrhnutiu, stabilný rám a polstrované rukoväte zaisťujú vysoký komfort a bezpečné držanie. Vrátane montážneho príslušenstva a montážneho návodu.

  • Možno použiť vodorovne aj zvisle
  • Aj pre cvičenie jogy a preťahovanie
  • Popruhy odolné proti roztrhnutiu, robustný rám
  • Nosnosť až 136 kg
  • Hojdačka hmotnosť 6 kg. Polyester, kov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Fetish Fantasy Yoga Sex Swing

Cena za Fetish Fantasy Yoga Sex Swing je 188.08 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Fetish Fantasy Yoga Sex Swing dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Fetish Fantasy Yoga Sex Swing – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20372.

Produkt Fetish Fantasy Yoga Sex Swing nájdete v kategórii

Erotický nábytok - Podobné produkty: Doc Johnson Kink Fucking Machines Power Banger, Fetish Fantasy Fantasy Dance Pole, LIBERATOR – FLIP-RAMP BLACK, Nepremokavé prestieradlo Fascinator Throw čierne

PRE OBA - Podobné produkty: Orgie Sexy Vibe! Liquid Vibrator Hot 15ml, JoyDivision Vodní lubrikační gel AQUAglide jahoda 100 ml, We-Vibe Jive, Rimba Electro Sex Intruder Long