Fetish Fantasy Shock Therapy Butterfly Stim

43,04 

Katalógové číslo: P20531 Kategórie: ,

Popis

Sada obsahujúca digitálny ovládaciu jednotku s čitateľným LCD displejom, ktorý zobrazuje funkcie a úrovne troch pred programované pulzácií. Jednotka vysiela elektrické impulzy do samolepiacich vankúšikov. Tieto vankúšiky si môžete umiestniť kamkoľvek na Vaše telo. Vďaka chvenie a pulzujícímu vibrovanie zažijete úžasný, a jedinečný zážitok.

 

Všetky funkcie sa ovládajú stlačením tlačidla. Na výber máte zo 100 rôznych kombinácií stimulácie. Pomocou funkcie časovača je možné nastaviť pulzácie a chvenie na určitú dobu a po uplynutí doby sa prístroj sám vypne.

 

Balenie obsahuje digitálny ovládací jednotku, 4x samolepiace vankúšiky, 1 bipolárny kábel, manuál + masku cez oči.

 

!Nepoužívajte prístroj na viečkach, poškodenej pokožky, vo vode ak máte na sebe kardiostimulátor alebo ste tehotná!

 

Pohon: 2 x AAA batérie

Odporúčame používať špeciálne dezinfekčné prostriedky, ktoré sú určené na čistenie erotických pomôcok.

Sada obsahujúca digitálny ovládaciu jednotku s čitateľným LCD displejom, ktorý zobrazuje rôzne funkcie a úrovne troch pred programované pulzácií. Jednotka vysiela elektrické impulzy do samolepiacich vankúšikov. Tieto vankúšiky si môžete umiestniť kamkoľvek na Vaše telo. Vďaka chvenie a pulzujícímu vibrovanie zažijete úžasný, a jedinečný zážitok.

Pre erotickú masáž jednoducho umiestnite vankúšiky na Vaše najcitlivejšie miesta, napr. Bradavky, klitoris alebo citlivé miesta na penise.

Všetky funkcie sa ovládajú stlačením tlačidla. Na výber máte zo 100 rôznych kombinácií stimulácie. Pomocou funkcie časovača je možné nastaviť pulzácie a chvenie na určitú dobu a po uplynutí doby sa prístroj sám vypne. Zažite nepoznané s touto báječnou elektro hračkou.

 

Balenie obsahuje digitálny ovládací jednotku, 4x samolepiace vankúšiky, 1 bipolárny kábel, manuál + masku cez oči.

 

!Nepoužívajte prístroj na viečkach, poškodenej pokožky, vo vode ak máte na sebe kardiostimulátor alebo ste tehotná!

 

K hračke si môžete prikúpiť 2 x AAA batérie

Odporúčame používať špeciálne dezinfekčné prostriedky, ktoré sú určené na čistenie erotických pomôcok.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Fetish Fantasy Shock Therapy Butterfly Stim

Cena za Fetish Fantasy Shock Therapy Butterfly Stim je 43.04 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Fetish Fantasy Shock Therapy Butterfly Stim dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Fetish Fantasy Shock Therapy Butterfly Stim – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20531.

Produkt Fetish Fantasy Shock Therapy Butterfly Stim nájdete v kategórii

Elektro stimulacia - Podobné produkty: ElectraStim EM40 KIX Electro Stimulator, ElectraStim EM2175 Electro Urethral Sound 5 mm, Mystim Electric Eric, ElectraStim Exo Rogue Prostate Massager

PRE OBA - Podobné produkty: Hriešna Jenga, Beppy Comfort Gel 250 ml, Bijoux Indiscrets Slow Sex Oral Sex Balm 10 ml, Bijoux Indiscrets Slow Sex Mouthwatering Spray 13ml