Europe Magic Wand Genius

57,65 

Katalógové číslo: P20589 Kategórie: ,

Popis

Vyskúšajte tento jedinečný doplnok, ktorý veľmi dobre rozumie ženskému telu. Nástavec Genius je funkčný, minimalistický a dopraje vám úžasnú stimuláciu g-bodu, ktoré nemožno nepodľahnúť.

 

Samotný Magic Wand je určený predovšetkým k povrchovému dráždenie a masážam, ale vďaka tomuto skvelému nástavcami môžete dosiahnuť jedinečného orgazmus! Genius je vášnivý doplnok, vyvinutý špeciálne pre stimuláciu bodu G alebo prostaty.

Nástavec Genius je vyrobený z masívneho 100% silikónu, ktorý na hlavici veľmi tesne sedí a dokonale tak prenáša vibrácie.

Vyskúšajte tento ikonický doplnok k produktu Europe Magic Wand, ktorý veľmi dobre rozumie ženskej anatómii. Nástavec Genius je funkčný, minimalistický a dopraje vám úžasnú stimuláciu g-bodu a klitorisu, ktoré nemožno nepodľahnúť.

 

Samotný Magic Wand je určený predovšetkým k povrchovému dráždenie a masážam, ale vďaka tomuto skvelému nástavcami dosiahnete jedinečného orgazmus! Genius je vášnivý doplnok, vyvinutý špeciálne pre stimuláciu bodu G alebo prostaty.

Nástavec Genius je vyrobený z masívneho 100% silikónu, ktorý na hlavici veľmi tesne sedí a dokonale tak prenáša vibrácie.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Europe Magic Wand Genius

Cena za Europe Magic Wand Genius je 57.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Europe Magic Wand Genius dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Europe Magic Wand Genius – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20589.

Produkt Europe Magic Wand Genius nájdete v kategórii

Masážne hlavice - Podobné produkty: Nalone Electro Wand Vibrator, Fun Factory VIM Wand Sunrise Orange, ZALO Kyro, Lelo Smart Wand 2 Medium

PRE ŽENY - Podobné produkty: Pipedream King Cock 6" Uncut, Penthouse Heart Rob, biela – S-M, G-VIBE G-Jay Pink, Satisfyer Top Secret