Durex Mutual Pleasure 16ks

11,50 

Katalógové číslo: P20671 Kategórie: ,

Popis

Kondómy Durex Mutual Pleasure

Kondómy so špeciálnym lubrikantom, ktorý pomáha mužom oddialiť vyvrcholenie. Vrúbkovaný povrch sa stimulujúcimi výstupkami, poteší každú ženu.

Priehľadné kondómy z prírodného kaučukového latexu.

Kondómy Durex Mutual Pleasure

Kondómy so špeciálnym lubrikantom, ktorý pomáha mužom oddialiť vyvrcholenie. Vrúbkovaný povrch sa stimulujúcimi výstupkami.

Priehľadné kondómy z prírodného kaučukového latexu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Durex Mutual Pleasure 16ks

Cena za Durex Mutual Pleasure 16ks je 11.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Durex Mutual Pleasure 16ks dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Durex Mutual Pleasure 16ks – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20671.

Produkt Durex Mutual Pleasure 16ks nájdete v kategórii

Kondomy - Podobné produkty: Durex Elite Intimate Feel 100ks, My Size 60mm 36ks, Pasante Glow in the Dark 1 ks, Kondomy Durex Performa 3 ks.

PRE MUŽOV - Podobné produkty: LELO HEX 12ks, Kotvičník zemný 90% saponínov 80 + 20 kapsúl, FPPR. Fap One-time Circle Texture, Vibračný krúžok Silver Bird