Dosková hra ROZVOD NANEČISTO

8,60 

Katalógové číslo: 8594021900132 Kategória: Značka:

Popis

Ako názov napovedá, námetom hry je nie príliš šťastná a populárna časť manželstvo a tou je rozvod. Právne rétorikou – súdnym rozhodnutím legalizované zrušenie manželstva. Hra sa nediskutuje hlavnými príčinami, ako je alkoholizmus, nevera, rozdielnosť pováh atď Taktiež sa nesnaží vychovávať ani morálne neapeluje. Z celého spektra situácií, tejto určite smutné a pre všetky strany stresujúce záležitosti, vyberá problém zvaný DELENIE MAJETKU.Zábavnou a odľahčenou formou si v nej skúsite, aké to môže byť pri spore o deti, pri majetkovom vysporiadaní manželov a pod Každá zo zúčastnených strán má iné túžby a ciele, ktoré sa tu poodhalí alebo ukážu naplno v rýdzej podobe.Hra je určená pre dvoch hráčov – muža a ženu. Každý ide svojou trasou, berie karty spoločného majetku, plní úlohy. Hrá sa do úplného vyzbieraniu všetkých kariet. Cestou môže dôjsť aj k zmieru. Hra nemá za úlohu inšpirovať. Chce len pobaviť, maximálne prispieť k zamysleniu.Komplet v krabici obsahuje rozkladacie hraciu dosku, 32 hracích kariet (dva archy A4), v sáčku 2 hracie figúrky – červenú a modrú, 1 kocku a návod k hre (v CZ i v SK).

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dosková hra ROZVOD NANEČISTO

Cena za Dosková hra ROZVOD NANEČISTO je 8.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dosková hra ROZVOD NANEČISTO dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dosková hra ROZVOD NANEČISTO – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594021900132.

Produkt Dosková hra ROZVOD NANEČISTO nájdete v kategórii

Erotické humorné predmety - Podobné produkty: Dosková hra HARAŠENÍČKO, Kocky SECRET PLAY DICE SEX PLAY, Kocky FETISH SUBMISSIVE Erotic Position and Place Erotic Dice, Vankúšik Plush Pillow BREASTS