DocJohnson The Hand

65,35 

Katalógové číslo: P15765 Kategórie: ,

Popis

Legendární fistingová ruka vhodná k vaginální i anální stimulaci. Tahle hračka obřích rozměrů je vyrobena z gelového materiálu, který je měkký, příjemný na dotek a překvápí vás svoji pružností. Materiál je velmi pevný pro drsnější zacházení. Na ruce naleznete i velmi realistické detaily: vymodelované klouby, záhyby kůže na dlani i prstech či nehty. Neni vhodná pro začátečníky!

Rozměry: celková délka 40,5 cm, max. průměr 7,3 cm (max. obvod 24 cm – ruka)

Tak tohle je něco! Replika skutečné mužské ruky (paže) obřích rozměrů! Ruku můžete použít k vaginální i anální stimulaci. Ruka má vymodelované klouby záhyby kůže na dlani i prstech a realisticky naznačené nehty. Propracované detaily slouží také ke zvýšení požitku z dráždění během vašich hrátek. Tahle hračka neni pro začátečníky! Ruka je vyrobena z gelového materiálu, který je měkký, příjemný na dotek a překvapí vás svojí pružností. Tento speciální materiál navíc neobsahuje ftaláty, latex, ani alergeny. Je antibakteriální.

Rozměry: celková délka 40,5 cm, max. průměr 7,3 cm (max. obvod 24 cm – ruka)

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí DocJohnson The Hand

Cena za DocJohnson The Hand je 65.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o DocJohnson The Hand dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. DocJohnson The Hand – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P15765.

Produkt DocJohnson The Hand nájdete v kategórii

BDSM - Podobné produkty: Pokarhania 40 cm, Strict Leather Double Weight Ball Stretcher, Ouch! Leather Cuffs, Fun Factory Bück dich

BDSM doplňky - Podobné produkty: BL4CK by C4M Dungeon Black Harness, Čierna latexová plachta, Ouch! Body Armor Glow in the Dark S/M, Japanese DripCandles SM svíčky 3 ks