Dildo STRIEKAJÚCA UHORKA

6,40 

Katalógové číslo: 4024144776719 Kategória: Značka:

Popis

SEX CURKE zdravá zelená uhorčička, ktorá sa po zlupaní premení v neodolateľný plne bodkovaný striekajúci penis. Vysaje všetku tekutinu a po stlačení znovu strieka. Zeleniny nie je nikdy dosť! Ďalšie produkty značky NMC nájdete tu.

Parametre:

Farba: telová, zelená
Materiál: PVC bez ftalátov
Rozmery: dĺžka uhorky: 25 cm, priemer uhorky: 5,5 cm, dĺžka penisu: 16,5 cm, priemer penisu: 4 cm

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dildo STRIEKAJÚCA UHORKA

Cena za Dildo STRIEKAJÚCA UHORKA je 6.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dildo STRIEKAJÚCA UHORKA dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dildo STRIEKAJÚCA UHORKA – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4024144776719.

Produkt Dildo STRIEKAJÚCA UHORKA nájdete v kategórii

Erotické humorné predmety - Podobné produkty: Dosková hra HARAŠENÍČKO, Dosková hra ČLOVEČE NAPI SA 1+2, Forma v tvare penisu WILLIE EGG FRYER, Konfety Spencer and Fleetwood Cumfetti Sperm Shaped Confetti Party Popper