Dildo dvojité SLIM JIM DUO purple

21,30 

Katalógové číslo: 716770037930 Kategória: Značka:

Popis

Reflexné, mäkké, ohybné a z kvalitného materiálu, tak to je dildo SLIM JIM DUO purple. Vychutnajte si slastné okamihy vo dvoch. Ďalšie produkty značky CALIFORNIA EXOTIC nájdete tu.

Parametre:

Farba: fialová
Rozmery: dĺžka 44 cm, priemer 4 cm
Materiál: vysoko kvalitný PVC bez ftalátov

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dildo dvojité SLIM JIM DUO purple

Cena za Dildo dvojité SLIM JIM DUO purple je 21.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dildo dvojité SLIM JIM DUO purple dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dildo dvojité SLIM JIM DUO purple – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 716770037930.

Produkt Dildo dvojité SLIM JIM DUO purple nájdete v kategórii

Dildá - Podobné produkty: Naked Addiction Thrusting 9, LoveToy Dual Layered Platinum Silicone 12" Cock, Honey Play Box Sappho Double Sided Dildo & Vibrating Dildo, Dildo LELO ELLA čierne