Dildo CLEARSTONE PERFECT

17,20 

Katalógové číslo: 629165013245 Kategória: Značka:

Popis

Dildo Clearstone Perfect transparentnej farby môže byť skvelým spoločníkom pre Vaše večery. Vďaka silnej prísavke ho možno pripevniť na rovný povrch a už je len na vás ako s ním naložíte. Dildo je vyrobené z pružného a pritom pevného gélového materiálu a sú na ňom vylisované siluety muža a ženy. Svoje intímne chvíľky s týmto dizajnovým spoločníkom si môžete zdokonaliť použitím lubrikačného gélu na vodnej alebo silikónovej báze. Vyberte si z našej ponuky, ktorá je v tomto smere veľmi bohatá. Dildo je nenáročné na údržbu, po použití stačí umyť teplou vodou s antibakteriálnym mydlom, osušiť a uložiť na tmavé miesto.

Prečo si vybrať dildo CLEARSTONE PERFECT:

krásne priehľadné dlhé dildo s jemnou textúrou
príjemný kvalitný gélový materiál
silná prísavka pre manipuláciu bez použitia rúk
ľahká údržba

Parametre:
Farba: číra
Materiál: PVC (bez použitia nebezpečných ftalátov, podľa nariadení EÚ)
Dĺžka celková cca: 22 cm, použiteľná dĺžka 20 cm
Priemer: 5,5 cm
Vodeodolnosť: áno

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dildo CLEARSTONE PERFECT

Cena za Dildo CLEARSTONE PERFECT je 17.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dildo CLEARSTONE PERFECT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dildo CLEARSTONE PERFECT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 629165013245.

Produkt Dildo CLEARSTONE PERFECT nájdete v kategórii

Dildá - Podobné produkty: Dildo stredné Top Notch Dongs JEDNOROŽEC zlaté-čierne, Dildo Blush AVANT D16 PURPLE HAZE, Dildo WT Premium Sphere milky way, Dildo WT Premium Wave jantár