Dilatátor Master Series Dark Chain čierny

38,60 

Katalógové číslo: 848518044891 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

výnimočne jemný hodvábny silikón prvotriednej kvality
hypoalergénny materiál nezávadný pre ľudskú pokožku
mimoriadne flexibilná tyčinka s úzkou špičkou pre ľahšie zavádzanie
stimulačné korálky navodia vzrušujúce pocity každým pohybom
patróna z odolného ABS plastu na diaľkové ovládanie s dosahom až 8 metrov
7 vibračných a pulzačných rytmov a 4 intenzity sily vibrácií
vodeodolné prevedenie na zmyselné chvíle v sprche
dobíjací pomocou priloženého magnetického USB kábla

Popis produktu:
Páni, radi sa hráte na zvodných doktorov a ich pacientov? Doplňte svojej ordinácii vybavenie a vyskúšajte výnimočnú clinic pomôcku, ktorá nažhaví erotickú pikantnú atmosféru. Dilatáciou do močovej trubice penisu získate nový pocit rozkoše priamo vo vnútri. Zverte kontrolu nad svojimi zážitkami svojej drahej polovičke a nechajte sa uniesť do sveta neskrotnej extázy.

Materiál a vzhľad:
Dilatátor v sexi čiernej farbe je vyrobený z hodvábne jemného silikónu prvotriednej kvality, ktorý je hypoalergénny, neobsahuje ftaláty ani latex a je tak úplne nezávadný pre ľudskú pokožku. Patróna z odolného ABS plastu má príjemnú povrchovú úpravu, rovnako ako ovládač s panelom tlačidiel zo silikónu. Dilatátor je mäkký a extrémne flexibilný, takže sa perfektne prispôsobí a bude maximálne pohodlný pri používaní. Tenká tyčinka má veľmi úzku špičku, ktorá uľahčí jeho zavádzanie a je vytvorená z malých stimulačných korálikov, ktoré vás podráždia každým pohybom.

Funkcie a vlastnosti:
Patróna ponúkne veľmi silný motor, ktorý má v základe hlbokých 7 vibračných a pulzačných rytmov. Jeho služby môžete vďaka diaľkovému ovládaču rozšíriť ešte o 4 intenzity sily, čím získate až 28 fascinujúcich kombinácií pre vaše dobrodružstvo. Navyše je možné patrónu z puzdra dilatátora vybrať a užiť si tak akúkoľvek intímnu fantáziu. Diaľkový ovládač má dosah až 8 metrov.

Vodeodolnosť a napájanie:
Patróna je odolná proti striekajúcej vode, takže je pripravená pre mokré hrátky v sprche. Ovládač vodeodolný nie je.
O nabíjanie patróny sa postará priložený USB kábel. Diaľkový ovládač poháňa jedna batéria CR 2032, ktorá je súčasťou balenia.

Ovládanie:
Podržte červené tlačidlo power na patróne na 2 sekundy. Privíta vás rozsvietením LED diódy a zapne sa do pohotovostného režimu. Ďalšími krátkymi stlačeniami tohto tlačidla meníte jednotlivé rytmy vibrácií. Opätovným podržaním tlačidla na 2 sekundy ju vypnete.
Na použitie s diaľkovým ovládačom vyberte ochrannú poistku batérie z ovládača. Zapnite patrónu do pohotovostného režimu a krátko stlačte stredové tlačidlo power na ovládači pre zapnutie vibrácií. Krátkymi stlačeniami pravého tlačidla so symbolom vlnky meníte jednotlivé rytmy, krátkym stlačením ľavého tlačidla so symbolom vlnky sa dostanete na začiatok sekvencie. Krátkymi stlačeniami vrchného tlačidla + pridávate na intenzite, krátkymi stlačeniami spodného tlačidla – ju zase uberáte. Pozastaviť vibrácie môžete krátkym stlačením tlačidla power. Patrónu potom musíte vypnúť jej vlastným tlačidlom.

Odporúčania a údržba:
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky.
Pred aj po každom použití ho opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ho zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dilatátor Master Series Dark Chain čierny

Cena za Dilatátor Master Series Dark Chain čierny je 38.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dilatátor Master Series Dark Chain čierny dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dilatátor Master Series Dark Chain čierny – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 848518044891.

Produkt Dilatátor Master Series Dark Chain čierny nájdete v kategórii

Klinik erotické pomôcky - Podobné produkty: Dilatátor You2Toys Pee Gasm Dilator for Women, Kliešte Master Series Forceps With Rubber Tips, Dilatátor CalExotics She-Ology Advanced Wearable set 3 ks, Dilatátor PENISPLUG Set 14pcs