Čistiaci prostriedok PJUR WOMAN TOY CLEAN 100 ml

6,90 

Katalógové číslo: 827160111786 Kategória: Značka:

Popis

Dezinfekčný sprej pre jemné hygienické čistenie erotických pomôcok, vhodný aj pre materiály citlivé na alkohol ako latex, guma, sklo, silikón a koža. Redukuje pachy a odstraňuje baktérie a plesne.
Dôkladné očistenie erotických pomôcok pred a po každom použití Vám zaručí maximálnu ochranu pred nežiaducimi a veľmi nepríjemnými infekciami. Vaše erotické hry si tak môžete užiť naplno a bez obáv. Celý sortiment značky Pjur nájdete tu.
Parametre:
Obsah: 100 ml
Zloženie: Sorbitol, fenoxyetanol, kokamidopropylbetain, polyhexanid, PEG-7 Glyceryl kokosového oleja, kopolyol dimetikón, neohesperidín, voda.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Čistiaci prostriedok PJUR WOMAN TOY CLEAN 100 ml

Cena za Čistiaci prostriedok PJUR WOMAN TOY CLEAN 100 ml je 6.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Čistiaci prostriedok PJUR WOMAN TOY CLEAN 100 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Čistiaci prostriedok PJUR WOMAN TOY CLEAN 100 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 827160111786.

Produkt Čistiaci prostriedok PJUR WOMAN TOY CLEAN 100 ml nájdete v kategórii

Erotická kozmetika - Podobné produkty: Olej masážny SHUNGA EROTIC MASSAGE OIL SEDUCTION 240 ml, Olej masážny Exotiq Massage Oil SOOTHING JASMINE 100 ml, Shunga Erotic Massage Oil Aphrodisia Roses 240ml, Sprej PJUR SUPERHERO 20 ml