Čistiaci prostriedok MAI BTB TOY ANTI-BACTERIAL PROTECTION 100 ml

6,20 

Katalógové číslo: 8435465324095 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

antibakteriálne zloženie bez alkoholu na báze eukalyptového a čajovníkového oleja
bez parabénov a iných chemických či toxických látok
šetrný k citlivej ľudskej pokožke, ako aj k materiálom erotických pomôcok
je dermatologicky testovaný a nevysušuje kožu
spoľahlivo ničí až 99,9 % baktérií
praktický rozprašovač na dokonalú a jednoduchú aplikáciu

Popis produktu:
Nepodceňujte hygienu vlastnú, ale nezabúdajte ani na vaše obľúbené erotické hračky. Majte v nočnom stolíku tento fantastický čistiaci prostriedok a zaistite bezpečie vášmu zdraviu. Tento prípravok rýchlo a jednoducho zbaví vaše pomôcky nežiaducich činiteľov, takže budú vždy pripravené na ďalšiu vzrušujúcu jazdu. Praktická fľaštička s rozprašovačom zaručí jednoduchú a rýchlu aplikáciu.

Ingrediencie a účinky:
Obsah tvoria ingrediencie prvotriednej kvality na báze eukalyptového a čajovníkového oleja, ktoré ošetrujú vašu pokožku. Vegánske nedráždivé zloženie bez alkoholu je dermatologicky testované, preto je vhodné aj na citlivú pokožku. Neobsahuje žiadne toxické zložky, parabény, sírany, triclosan ani agresívne chemické látky. Napriek tomu spoľahlivo ničí až 99,9 % baktérií. Je taktiež šetrný ku všetkým materiálom erotických pomôcok. Aplikujte tenkú vrstvu na celý povrch hračky, počkajte 5 až 10 minút a potom opláchnite pod teplou vodou.

Zloženie:
Amphoteric Surfactants (5 – 15%), No Ionic Surfactants (

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Čistiaci prostriedok MAI BTB TOY ANTI-BACTERIAL PROTECTION 100 ml

Cena za Čistiaci prostriedok MAI BTB TOY ANTI-BACTERIAL PROTECTION 100 ml je 6.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Čistiaci prostriedok MAI BTB TOY ANTI-BACTERIAL PROTECTION 100 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Čistiaci prostriedok MAI BTB TOY ANTI-BACTERIAL PROTECTION 100 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8435465324095.

Produkt Čistiaci prostriedok MAI BTB TOY ANTI-BACTERIAL PROTECTION 100 ml nájdete v kategórii

Erotické čistiace prostriedky - Podobné produkty: Čistiaci prostriedok System JO FRESH SCENT 120 ml, Púder Kiiroo FeelNew Refreshing Powder 100 ml, Čistiaci prostriedok NEXUS WASH ANTIBACTERIAL 150 ml, Čistiaci prostriedok SATISFYER MEN DISINFECTANT 300 ml