Čistiaci prostriedok Fun Factory CLEANER 100 ml

14,40 

Katalógové číslo: 4032498713021 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

výnimočné antibakteriálne zloženie bez alkoholu
nedráždi a je použiteľný aj tesne pred použitím pomôcky
šetrný k citlivej ľudskej pokožke, aj k materiálom erotických pomôcok
rýchlo a spoľahlivo redukuje výskyt baktérií a plesní
stačí nastriekať a zotrieť obrúskom
praktický rozprašovač na dokonalú a jednoduchú aplikáciu

Popis produktu:
Chcete mať vždy istotu, že sú vaše pomôcky dokonale čisté a pripravené na použitie? Majte v nočnom stolíku pripravený tento jedinečný čistiaci prostriedok a hoďte starosti za hlavu. Veľmi účinný sprej v praktickej fľaštičke s rozprašovačom uľahčí aplikáciu a ponúkne rýchlu a jednoduchú ochranu vašej pomôcky napríklad aj z pohodlia vašej postele.

Ingrediencie a účinky:
Ingredience prvotriednej vegánskej kvality sú špeciálne vyvinuté tak, aby sa jemne starali o vašu citlivú pokožku a materiály vašich hračiek. Nedráždivé zloženie bez alkoholu rýchlo a spoľahlivo redukuje zárodky, baktérie aj plesne. Nahrádza tak antibakteriálne mydlá. Stačí nastriekať pred aj po použití tenkú vrstvu prípravku na celý povrch hračky, počkať pár minút a následne zotrieť handričkou či papierovou utierkou.

Zloženie:
Aqua, Propylene Glycol, Hexamidín Diisethionate, Phenoxyetanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Čistiaci prostriedok Fun Factory CLEANER 100 ml

Cena za Čistiaci prostriedok Fun Factory CLEANER 100 ml je 14.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Čistiaci prostriedok Fun Factory CLEANER 100 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Čistiaci prostriedok Fun Factory CLEANER 100 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4032498713021.

Produkt Čistiaci prostriedok Fun Factory CLEANER 100 ml nájdete v kategórii

Erotické čistiace prostriedky - Podobné produkty: Čistiaci prostriedok Whoop·de·doo cotton 50 ml, Fleshlight FleshWash 100 ml, Púder Kiiroo FeelNew Refreshing Powder 100 ml, Čistiaci prostriedok INTIMINA Accessory Cleaner 75 ml