Catsuit René Rofé CRISSCROSS čierny 2XL

11,80 

Katalógové číslo: 017036494574 Kategória: Značka:

Popis

Krásny priliehavý čierny catsuit pre poriadné ženy. Tento erotický oblečok má otvor v rozkroku, preto ho môžete mať oblečený od začiatku až do konca vašich milostných hier. Vzhľadom k použitému materiálu je toto prádielko veľmi pružné a ako jeden z mála Catsuit je určený pre ženy majúce veľkosť až XXL. Nastaviteľné ramienka ľahko upravíte podľa svojich potrieb. Na zadnom diele hlboko vykrojený a zopnutý páskami do kríža, čo jeho čaro znásobuje.

Parametre:
Veľkosť: XXL
Farba: čierna
Materiál: 100% nylon
Ďalšie špecifiká: s nožnou časťou

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Catsuit René Rofé CRISSCROSS čierny 2XL

Cena za Catsuit René Rofé CRISSCROSS čierny 2XL je 11.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Catsuit René Rofé CRISSCROSS čierny 2XL dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Catsuit René Rofé CRISSCROSS čierny 2XL – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 017036494574.

Produkt Catsuit René Rofé CRISSCROSS čierny 2XL nájdete v kategórii

Bodystocking - Podobné produkty: Catsuit PENTHOUSE Body Search čierny XL, Catsuit PASSION BS066 červený S-L, Catsuit PASSION BS082 červený S-L, Catsuit Casmir CA004 telový S-L