California Exotic Novelties All Star Enhancer Ring

6,20 

Katalógové číslo: 716770047090 Kategória: Značka:

Popis

Škrtiaci krúžok na penis a semenníky čiernej priesvitnej farby z kolekcie California Exotics. Dva krúžky, ktoré sú k sebe spojené budete mať úplne oceľovú erekciu. & Nbsp; Krúžok je vyrobený z gélového materiálu TPE, povrch je vybavený dráždivými hrboľčekmi pre ešte väčšiu stimuláciu. Po použití stačí opláchnuť teplou vodou s antibakteriálnym mydlom. Osušiť a uložiť na suchom a tmavom mieste. Ďalšie produkty značky CALIFORNIA EXOTIC nájdete tu.

Prečo si vybrať krúžok na penis ALL STAR ENHANCER:

škrtiaci krúžok na penis a semenníky pre tréning výdrže
zdržiava ejakuláciu a predlžuje erekciu
veľmi príjemný realistický materiál TPE
stimulačný povrch ešte viac dráždi erotogénne zóny
pevný a napriek tomu flexibilný pre takmer každú veľkosť
ľahká údržba

Parametre:
Farba: čierna transparentná
Materiál: TPE materiál
Rozmery: priemer väčšieho krúžku 5 cm, priemer menšieho krúžku 4 cm
Vibrácie: nie
Vodeodolnosť: áno
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí California Exotic Novelties All Star Enhancer Ring

Cena za California Exotic Novelties All Star Enhancer Ring je 6.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o California Exotic Novelties All Star Enhancer Ring dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. California Exotic Novelties All Star Enhancer Ring – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 716770047090.

Produkt California Exotic Novelties All Star Enhancer Ring nájdete v kategórii

Návleky, nadstavce a krúžky na penis - Podobné produkty: Krúžok na penis Blush PERFORMANCE SILICONE CAMO blue, Krúžok na penis SATISFYER GLORIOUS DUO modrý, Návlek OTOUCH Billow biely, Satisfyer Strong One Ring