Boners Penis XXL Cream 100ml

12,65 

Katalógové číslo: P20602 Kategórie: ,

Popis

Krém Boners Penis XXL Cream na penis zjemňuje pokožku vášho penisu a stimuluje prietok krvi, čo dodá vášmu penisu väčší objem a umožní tak vám aj vášmu partnerovi užiť si viac stimulácie a kvalitnejšieho vyvrcholenie.

 

Použitie: naneste krém na penis a riadne ho vmasírujte, to opakujte denne, aby ste dosiahli maximálneho výsledku. Pred použitím otestujte alergické reakcie tak, že si najprv na paži nanesiete krém. Pokiaľ dôjde k podráždeniu, začervenanie alebo svrbenie, okamžite prestaňte krém používať.

Výživný krém Boners Penis XXL Cream na penis zjemňuje životnosť vášho penisu a stimuluje tlak krvi, čo dodáva vašej penisu väčší objem a umožňuje vám i vašej partnerovi užiť si ďalšiu stimuláciu a intenzívny vyvrcholenie.

 

Použitie: naneste krém na penis a riadne ho vmasírujte. Tento postup opakujte každý deň, dosiahnete maximálneho výsledku. Pred použitím otestujte alergické reakcie tak, že si nainštalujete krém na paži. Pokiaľ dôjde k podráždeniu, začervenanie alebo svrbenie, vykonajte prestaňte krém používať.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Boners Penis XXL Cream 100ml

Cena za Boners Penis XXL Cream 100ml je 12.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Boners Penis XXL Cream 100ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Boners Penis XXL Cream 100ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20602.

Produkt Boners Penis XXL Cream 100ml nájdete v kategórii

PRE MUŽOV - Podobné produkty: Spencer a Fleetwod Candy Underwear S-L, B Swish Bcharmed Basic Plus, Kiiroo Keon Table Clamp, LoveToy Streetgirl’s #4

Predĺženie penisu - Podobné produkty: Male Edge Pro Retail Penis Enlarger, The Extender Sleeve Easytoys Men Only, Lupa 100mm – Zväčšenie 3x, Jes-Extender Titanium Penis Enlarger