Boners Classic Cocksling

15,35 

Katalógové číslo: P20494 Kategórie: , ,

Popis

Vďaka naťahovacie guľou Boners Cocksling môžeš dosiahnuť provokativnějšího vzhľadu.

Pomocou nadstavca sa penis a semenníky ľahko nafúknu a prúdi do nich viac krvi a vďaka tomu budú väčšie a citlivejšie. Udrží vašu erekciu a oddiali vám ejakuláciu. Návlek je vyrobený z mäkkého a flexibilného materiálu- vďaka tomu sa dokonale uchytia a pohodlne sa nosí.

Erekčný krúžok a naťahovač gulí Boners Cocksling sú dve pomôcky v jednej. Erekčný krúžok Boners Cocksling je z mäkkého, materiálu. Vďaka nemu máš istotu, že bude všetko sedieť presne tak ako má. Nosenie erekčného krúžku Boners Cocksling bude pohodlné i pri dlhšom používaní, pretože je vyrobený z mäkkého a naťahovacieho materiálu.

 

Použitie:

Nasaďte krúžok na stoporený penis až ku koreňu a až potom pretiahnite semenníky nadstavcom. Odporúčame použitý lubrikačný gél na vodnej báze. Po použití ho opláchnite teplou mydlovou vodou alebo si dezinfekciu na erotické pomôcky.

 

Otvor na penis:

  • Vnútorný priemer 3,5 cm
  • Vonkajší priemer 4,5 cm

Otvor na semenníky:

  • Vnútorný priemer 4 cm
  • Vonkajší priemer 5 cm

Naťahovač guľou Boners Cocksling priláka všetku pozornosť k tvojmu penisu. S touto pomôckou dosiahneš provokativnějšího vzhľadu.

Pomocou nadstavca sa penis a semenníky trochu nafúknu a prúdi do nich viac krvi vďaka čomu budú väčšie a citlivejšie. Pomôže vám s udržaním erekcie a oddiali vám ejakuláciu. Návlek je vyrobený z mäkkého a flexibilného materiálu, vďaka tomu sa dokonale uchytia a pohodlne sa nosí.

Erekčný krúžok a naťahovač gulí Boners Cocksling sú dve pomôcky v jednej. Erekčný krúžok Boners Cocksling je z mäkkého, materiálu. Vďaka nemu máš istotu, že bude všetko sedieť presne tak ako má. Nosenie erekčného krúžku Boners Cocksling bude pohodlné i pri dlhšom používaní pretože je vyrobený z mäkkého a naťahovacieho materiálu.

Akonáhle raz vyskúšate tento tento naťahovač semenníkov a erekčný krúžok v jednom, nebudete to chcieť inak!

 

Použitie:

Nasaďte krúžok na stoporený penis až ku koreňu a až potom pretiahnite semenníky nadstavcom. Odporúčame použitý trochu lubrikačného gélu na vodnej báze. Po použití ho opláchnite teplou mydlovou vodou alebo si kúpte špeciálny prípravok na údržbu erotických pomôcok.

 

Otvor na penis:

  • Vnútorný priemer 3,5 cm
  • Vonkajší priemer 4,5 cm

 

Otvor na semeníky:

  • Vnútorný priemer 4 cm
  • Vonkajší priemer 5 cm

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Boners Classic Cocksling

Cena za Boners Classic Cocksling je 15.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Boners Classic Cocksling dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Boners Classic Cocksling – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20494.

Produkt Boners Classic Cocksling nájdete v kategórii

Erekčné krúžky - Podobné produkty: Magic Motion Rise Smart Wearable Cockring Black, You2Toys Cock&Ball Loop, Boners Cock Ring And Ball Stretcher, Boners Tire Cock Ring

PRE MUŽOV - Podobné produkty: Pipedream M.I.L.F. Doll, You2Toys Kelly’s vagina, EXS Delay Condoms 144ks, LELO HEX Respect XL 12ks

Vibračné krúžky - Podobné produkty: JoyDivision Škrtící smyčka VARIO ring, Boners Tire Cock Ring, Boners 8-Style Ball Splitter, Satisfyer Power Ring