BDSM, fetiš záves na dvere, erotická hojdačka

76,88 

Katalógové číslo: P20364 Kategória:

Popis

Erotická hojdačka závesná za dvere

Hojdačku zaveste na dvere. Nie je nutná žiadna montáž. Skladá sa z dvoch čiernych, viac nastaviteľných popruhov s pútkami na nohy, ďalej čalúnené sedadlo a popruhy na ruky.

Nosnosť až 136 kg. Vrátane očné masky.

Hojdačka s nastaviteľnými popruhmi
S čalúneným popruhom na sedenie
Upevnenie za dvere
Nosnosť až 136 kg
žiadna montáž
Guma, polychlorid (vinyl), ABS.

Sex swing.

Zaveste hojdačku na dvere. Nie je potrebná žiadna inštalácia. Skladá sa z dvoch čiernych, nastaviteľnejších popruhov s pútkami na nohy, čalúneného sedadla a ramienok.

Nosnosť až 136 kg. Zahŕňa masku na oči.

Hojdačka s nastaviteľnými popruhmi
S čalúneným bezpečnostným pásom
Inštalácia za dvere
Nosnosť až 136 kg
Bez montáže
Guma, polychlorid (vinyl), ABS.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí BDSM, fetiš záves na dvere, erotická hojdačka

Cena za BDSM, fetiš záves na dvere, erotická hojdačka je 76.88 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o BDSM, fetiš záves na dvere, erotická hojdačka dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. BDSM, fetiš záves na dvere, erotická hojdačka – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20364.

Produkt BDSM, fetiš záves na dvere, erotická hojdačka nájdete v kategórii

BDSM - Podobné produkty: Kožená maska na oči, Drevená plácačka, Subcret putá na ruky, Rianne S Icons Diamond Handcuffs Liz