Baile Ultra Passionate Harness

15,35 

Katalógové číslo: P24292 Kategórie: ,

Popis

Baile Ultra Passionate Harness

Hľadáte kvalitné Strap-on? Potom je toto úžasné pripínacie dildo ULTRA Passionate od Baile to pravé pre vás. Kkrásny opasok je vyrobený z bezpečného a mäkkého materiálu. Dildo telovej farby má krásne žilkované telo a veľký žaluď. Je z PVC a pripevnené pomocou malého špendlíka, ktorý drží dildo extra pevne pripevnené k postroju.

Čistenie:

Pred a po každom použití je nutné ho umyť vlažnou mydlovou vodou a čističom na hračky. Odporúča sa lubrikant na vodnej báze.

Baile Ultra Passionate Harness

Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, odporúčané pre dámy, odnímateľné dildo z PVC na dotyk pripomínajúce kožu, žilkovaný povrch, s nastaviteľnými popruhmi. To je kvalitné Strap-on dildo ULTRA Passionate od Baile. Dildo je pripevnené pomocou malého špendlíka, ktorý drží dildo extra pevne pripevnené k postroju.

Čistenie:

Pred a po každom použití je nutné ho umyť vlažnou mydlovou vodou a čističom na hračky. Odporúča sa lubrikant na vodnej báze.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Baile Ultra Passionate Harness

Cena za Baile Ultra Passionate Harness je 15.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Baile Ultra Passionate Harness dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Baile Ultra Passionate Harness – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P24292.

Produkt Baile Ultra Passionate Harness nájdete v kategórii

PRE ŽENY - Podobné produkty: Fifty Shades of Grey Pleasure Overload Take it Slow, Penthouse Under arrest – black – S-L, Shots REALROCK Realistic Dildo with Balls 17 cm, SILEXD Model 2 Silicone Plug Kit 3 pack

Pripínacie penisy - Podobné produkty: Ouch! Twisted Hollow Strap-on 8" 20cm Gunmetal, Strap-on-me Multi Orgasm Strap-On Vibrator with Licking Stimulator Pink S, Ouch! Vibrating Strap-on High-cut Brief M/L, Ouch! Realistic 8″ Strap-On