B-Vibe Triplet Anal Beads

142,27 

Katalógové číslo: P20533 Kategórie: ,

Popis

Vibračný análny korálky skvelej kvality od celosvetovo obľúbenej značky b-Vibe sú teraz tu! Vďaka Triplet Anal Beads pocítite tie najbáječnejšie pocity spojené so stimuláciou análu.

 

Majú v sebe 2 motory, ktoré vibrujú v 15 vzorkách o 6 úrovniach, medzi ktorými prepínate pomocou diaľkového ovládača. 3 guličky, ktoré tvoria hračku, sú vyrobené z prvotriedneho silikónu, sú ohybné, hodvábne hebké a zakončené pohodlnú a praktickú rukoväťou.

Experimentujte so svojím potešením pomocou tých najkvalitnejších výrobkov, užite si nekonečné záchvevy vzrušenie a zažite orgazmus snov.

Vibračný análny korálky prémiovej kvality od celosvetovo obľúbenej značky b-Vibe sú teraz tu! Triplet Anal Beads vám dajú okúsiť tie najbáječnejšie pocity spojené so stimuláciou análu.

 

Ukrývajú v sebe 2 motory, ktoré vibrujú v 15 vibračných vzorkách o 6 úrovniach, medzi ktorými prepínate pomocou diaľkového ovládača. 3 guličky, ktoré tvoria hračku, sú vyrobené z prvotriedneho silikónu, sú ohybné, hodvábne hebké a zakončené pohodlnú a praktickú rukoväťou.

Experimentujte so svojím potešením pomocou tých najkvalitnejších výrobkov, užite si nekonečné záchvevy vzrušenie a zažite orgazmus snov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí B-Vibe Triplet Anal Beads

Cena za B-Vibe Triplet Anal Beads je 142.27 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o B-Vibe Triplet Anal Beads dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. B-Vibe Triplet Anal Beads – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20533.

Produkt B-Vibe Triplet Anal Beads nájdete v kategórii

Análne pomôcky - Podobné produkty: Análný vibrátor Real Deal, Doc Johnson Kink In Deep Anal Snake, Pipedream Fantasy For Her Little Gems Trainer Set, Satisfyer Plug Ilicious 2

PRE ŽENY - Podobné produkty: Lovense Vulse Thrusting G-Spot Dildo for Women, Durex Intense Pure Fantasy, Perifit App Controlled Pelvic Floor Trainer, Noir Handmade F135 Powerwetlook Stockings with Siliconed Lace Superstar – XL