Análny sprej EROS Women Relax 30 ml

8,60 

Katalógové číslo: 4035223540305 Kategória: Značka:

Popis

Doprajte si konečne uvoľnený a súčasne telu prospievajúci análny styk. Análny sprej Relax radu EROS, vyvinutý svojho času pre ženské potreby, zabezpečuje starostlivosť o pokožku a samozrejme tiež príjemné uvoľnenie v krátkom okamihu. Príjemne chladivý účinok má za následok nižšiu senzitivnosť Vašich erotogénnych zón a umožňuje bezproblémovú perforáciu. Konečne je tu vzorec na zníženie senzitivity zvieracieho svalu, bez toho aby došlo k negatívnemu ovplyvneniu sexuálneho zážitku. Ultimatívnej extáze teraz už nič nestojí v ceste!

Parametre:

VLASTNOSTI: dermatologicky testované šetrný k sliznici rozpustný vo vode bez tuku a oleja

Obsah: 30 ml

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Análny sprej EROS Women Relax 30 ml

Cena za Análny sprej EROS Women Relax 30 ml je 8.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Análny sprej EROS Women Relax 30 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Análny sprej EROS Women Relax 30 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4035223540305.

Produkt Análny sprej EROS Women Relax 30 ml nájdete v kategórii

Lubrigačné gély - Podobné produkty: Lubrikačné gély sada PJUR WOMAN SELECTION 3×30 ml, Lubrikačný gél LELO PERSONAL MOISTURIZER 75 ml, Gél LIQUID VIBRATOR HOT STIMULATOR 15 ml, Pjur Backdoor Glide 100 ml